XVIII. Duna Maraton         
HelyezésRajtszámNévEgyesületIdőTelepülésSzületési dátum
Mini táv U13 Fiú
1M63PAKOT András GusztávMerida Kőbánya TC00:35:18Budapest2006.03.18
2M19VAS BarnabásMerida Maraton Team-CST00:35:21Kiskunlacháza2006.02.23
3M65MAJOROS DávidMerida Kőbánya TC00:38:31Budapest2005.04.03
4M23FÜRI MátyásBIKE ZONE Gödöllő00:38:31Budapest2005.08.20
5M49DREISZKER BarnaKTM TESZT TEAM 00:38:53Budapest2005.06.28
6M8PÉTER NándorSalgótarjáni HKE00:39:10Salgótarján2008.03.22
7M64KÁRPÁTI BálintMerida Kőbánya TC00:40:30Budapest2005.12.14
8M37SZARKA Regő00:40:47Novaj2005.10.04
9M31KISS Vince DanielBIKE ZONE Gödöllő00:41:45Gödöllő2006.11.19
10M28SIKE Roland AndrásBIKE ZONE Gödöllő00:44:01Dunakeszi2008.12.26
11M60BORSOS SZABÓ ÁbrisKőbányai TC00:44:032005.01.01
12M27KISS IstvánBIKE ZONE Gödöllő00:46:00Gödöllő2007.08.03
13M47DEME Erik00:48:55Mogyoród2005.04.08
14M13SÓGOR BenceBIKE ZONE Gödöllő00:49:35Gödöllő2006.08.22
15M40OLCSVÀRI BotondROAD Kse00:50:43Mosonmagyaróvár2008.07.28
16M48NAGY ElődTamási MTB SC01:03:07Tamási2009.07.08
17M57VICZE BálintEsztergomi Küllőszaggatók01:03:44Esztergom2005.05.25
18M41MIKÓ ZsoltHegyimazsolák Szentendre SE01:04:45Dunabogdány2006.04.26
19M61LENGYEL Ábel01:12:262006.01.01
Mini táv U13 Lány
1M22KÁDÁR EszterFocus Team Hungary00:40:38Sopron2006.02.11
2M6BALI EmeseSalgótarjáni HKE00:42:41Salgótarján2005.03.25
3M26KISS Nikoletta BettinaBIKE ZONE Gödöllő00:46:01Gödöllő2008.06.25
4M42BÁLINT BlankaMiGreen Team Visegrád00:54:46visegrád2005.06.03
5M66KISS Luca Rozalia00:57:11Budaörs2006.10.03
6M54PÁTZAY Panni01:08:56Budaörs2006.01.11
Mini táv U15 Fiú
1M30ÁCS PéterBikezone Gödölő00:41:542004.09.16
2M52BÚS Miklós00:45:41Cegléd2004.11.28
3M58KŐRÖSI Koppány00:57:112004.01.16
Mini táv U15 Lány
1M29BITTMANN PannaKTM TESZT TEAM 00:44:22Zirc2004.02.06
2M4SÓS LillaSuperior MTB Team00:56:10Érd2003.06.25
3M51KISS Réka Emilia01:11:10Budaörs2004.07.01
DNFM53KOCZKA Dóra00:03:24Apostag2003.10.13
Mini táv U17 Nő
1M5BALI SáraSalgótarjáni HKE00:36:32Salgótarján2002.12.03
2M25SZLOVENCSÁK PankaMátra Biker SC00:44:28Gyöngyös2001.09.06
Mini táv Felnőtt Férfi összevont
1M14LUDÁNYI László00:38:09Maklár1974.01.18
2M56SZABÓ Gábor00:38:54Dorogháza1973.12.12.
3M15KATÓ László00:41:39Bátonyterenye1975.11.27
4M32TÓTH Ferenc00:42:16Budapest1982.08.03
5M9BALI SándorSalgótarjáni HKE00:42:36Salgótarján1972.12.05
6M68BÚS LászlóCeglédi elsősor00:45:431974.09.11
7M35SZABÓ Róbert00:46:09Agárd1977.09.27
8M38OLCSVÁRI SzilárdROAD Kse00:50:50Mosonmagyaróvár1980.09.02
9M46DEME Roland00:55:02Mogyoród1979.04.07
10M59BAZAN Zsolt00:57:131969.01.19
11M44FARKAS FerencTamási MTB SC01:03:09Tamási1980.02.16
12M55PÁTZAY Péter01:08:56Budaörs1969.06.30
Mini táv Felnőtt Nő összevont
1M36BÉRES Cintia00:46:16Halmaj1991.02.23
2M50CSIKÓS Nikoletta00:53:12Salgótarján1972.04.20
3M67BAKONYI GyörgyiVegan Energy Food Team00:57:11Budaörs1972.08.12
4M3BERTÓTI RitaSuperior MTB Team01:00:09Érd1970.10.19
5M62BERECZ Enikő01:13:081975.01.01
6M45NAGY AndreaTamási MTB SC01:14:13Tamási1975.04.24
DNFM34SZABÓNÉ MALINA Ágnes00:00:55Agárd1980.11.03
Mini táv Master 3 Férfi
1M21POLONKAI LászlóFreeriderz SC00:39:03Miskolc1963.07.25
2M39BOZÓKI GyörgyPéceli TE Cseuz Ördögei00:41:19Pécel1967.07.27
3M33VONA JánosMLINKÓSOK00:42:38Tiszanána1964.06.17
4M16SZVERCSEK Zsolt00:50:05Dunavecse1967.08.12
Mini táv Master 4 Férfi
1M2ANGELI Ervin00:43:41Budapest1955.11.11
2M20PALLOS ZoltánFreeriderz SC00:47:23Miskolc1955.06.04
Mini táv Master 4 nő
1M43MÜLLER ZsuzsaMiGreen Team Visegrád01:14:34visegrád1956.04.20
Rövid táv U15 Fiú
1R351KALMÁR SzabolcsCube-Csömör01:21:08Budapest2003.01.27
2R27LŐRINCZ BenedekMEDITECH SC-VITACTIVA01:22:16Nagykovácsi2004.03.16
3R32DÓZSA ZéténySuperior MTB Team01:26:23Verőce2004.04.28
4R55MÉSZÁROS TamásJbike Team01:31:13Jászágó2003.01.08
5R469FELDHOFFER BotondSuperior MTB Team01:31:42Budaörs2003.05.13
6R198VARGA MarcellTamási MTB SC01:34:44Enying2003.02.23
7R180SAJCZ GergőBörzsöny Császárai01:42:29Ecser2003.01.08
8R211FLAMICH Dávid02:00:59Vác2003.08.02
9R160TATAI BálintEvolúció Kisbér02:09:47Ete2003.01.23
Rövid táv U15 Lány
1R233KÁDÁR AnnaFocus Team Hungary01:33:39Sopron2003.10.07
2R446FOKI HannaZKSE01:34:592003.06.01
Rövid táv U17 Férfi
1R353TAKÁCS MátéCube-Csömör01:16:25Csömör2001.12.20
2R29LŐRINCZ BendegúzMEDITECH SC-VITACTIVA01:17:08Nagykovácsi2002.04.17
3R157IZSÓ NorbertAKSE01:18:02Szikszó2001.06.28
4R94PINTÉR PatrikTatanka Racing Team01:20:46Ászár2001.11.26
5R271KISS Milán MárkBIKE ZONE Gödöllő01:27:24Gödöllő2001.05.17
6R81STEVÁNYIK BenedekViniBike.hu01:28:40Nyíregyháza2001.07.08
7R43SZVERCSEK Márk01:31:18Dunavecse2001.07.04
8R437GÖNCZI GergelySuperior MTB Team01:31:21Biatorbágy2002.03.20
9R197SZEDELI KrisztiánTamási MTB SC01:31:28Tamási2001.08.04
10R389MAROTI DávidTatanka Racing Team01:32:26Győr 2002.08.16
11R290BOTTLIK József01:33:18Dunavecse2001.05.03
12R50SÁTORI BenceCrosskovácsi SE01:36:17Budakeszi2002.05.31
13R195JAKAB GáborTamási MTB SC01:36:30Tamási2002.03.15
14R470JANÓ ÁdámTatanka Racing Team01:44:272001.08.10
15R356WÁGNER Dávid01:51:33Mór2002.09.11
16R448MIHÁLYI Gergely01:52:022001.02.17
17R264VÁRADI AndrásMLINKÓSOK02:02:35Eger2001.12.04
18R432HEGYKÖZI Zsombor02:11:002002.10.16
DNFR357OSTERLING Ádám00:00:20Gödöllő2002.08.20
Rövid táv U17 Nő
1R350FÖRDŐS Kata BarbaraCube-Csömör01:21:47Monor2001.03.17
2R51CZÉCZEI FlóraCube-Csömör01:27:41Gardony2001.08.31
3R352NÉMETH LilliCube-Csömör01:38:49Csömör2001.10.18
4R102HALÁSZ Angéla02:07:56Kerepes2001.01.13
Rövid táv U19 Férfi
1R473PACURAR Vlad01:10:27Arad1999.05.30
2R225KANYÁRI BotondViniBike.hu01:10:27Nyírpazony2000.10.04
3R164SZABÓ RolandTatanka Racing Team01:14:20Ászár 2000.12.15
4R223BARANYI AttilaVKE-Nelson Pepperl+Fuchs MTB Team01:16:41Borsodnádasd1999.01.07
5R348ZOLLER Márton IstvánBringAjka KSE01:16:48Ajka2000.02.10
6R441WOLFORD ZoltánSuperior Mountainbike SE01:20:271999.07.24
7R431FARKAS Dániel LeventeTelki Biketeam01:23:011999.11.07
8R107SÓS BendegúzSuperior MTB Team01:24:07Érd2000.12.13
9R421MOLNÁR AndrásSuperior MTB Team01:25:20Budapest1999.05.10
10R266RÁCZ BalázsTatanka Racing Team01:32:19Csömör1999.10.21
11R247KÁLMÁNCHEY Ákos01:37:18Várpalota2000.01.04
12R194DEÁK ErvinTamási MTB SC01:44:04Tamási2000.05.03
13R292PARÁDI GegelyJbike Team02:29:35Budapest2000.08.15
Rövid táv U19 Nő
1R340HORVÁTH PetraHegyiBringa SE01:46:00Székesfehérvár2000.11.27
2R100GELLE OlíviaBrigetio KSE02:01:56Komárom2000.05.15
3R243PODHÁCZKY IldikóEvolúció Kisbér02:28:29Komárom1999.09.13
Rövid táv Felnőtt Nő
1R405SEFFER Judit01:31:27Hejőkeresztúr1991.09.08
2R129SAMU KrisztinaKTM TESZT TEAM 01:31:59Szombathely1991.10.11
3R98ÁNGYÁN RamónaSuperior MTB Team01:33:40Keszthely1995.11.30
4R95HEGEDÜS Beáta01:35:17Veszprém1988.02.26
5R434MATOUŠKOVÁ MarkétaBTK EURO BIKE Praha01:38:48Radonice1996.04.03
6R284BÁLINT Tímea01:48:03Csanytelek1992.10.19
7R401BALLA Sarolta Boróka01:49:31Telki1988.12.14
8R101HALÁSZ Blanka02:06:13Kerepes1998.03.17
9R42KOVÁCS Piroska02:06:29Kazincbarcika1989.06.19
10R288BERÉNYI Klaudia02:21:09Budapest1990.01.10
11R118TÓTH LiliBike4life02:28:21Szentendre1993.05.28
12R419HORVÁTH Hajni02:33:01Hosszúhetény1998.09.14
13R466FARKAS Erika02:38:24Visegrád1988.08.18
14R135SIMON KittiNYKSE02:38:31Téglás1993.11.16
Rövid táv Felnőtt férfi
1R423FÖLDI BenceBVSC01:08:20Budapest1993.10.15
2R424CSONTÓ Ádám01:14:42Miskolc1994.12.11
3R229MOLNÁR-FARKAS Gergő01:16:24Budapest1990.05.19
4R90KOPASZ Milán01:16:39Budapest1989.10.04
5R59KÁMÁN KrisztiánROPRINT Racing Team01:17:23Budapest1998.06.05
6R47HORVÁTH GergőSeven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa01:18:41Kaposvár1988.02.26
7R175BÉRES BenceFEMAT-ZKSE01:20:28Zalaegerszeg1996.12.01
8R439KOCZKA Dániel01:21:321989.03.12
9R416MAJOROS CsabaSuperior MTB Team01:23:20Tornalja1989.08.23
10R368MÉSZÁROS Gábor01:24:39Budapest1991.10.11
11R63JOBBÁGY BalázsSólyom Team01:25:30Százhalombatta1992.03.11
12R171OSGYÁNI Dávid SándorSalgótarjáni HKE01:26:24Salgótarján1997.10.24
13R219MIKUSKA TamásSuperior MTB Team01:26:42Márkháza1989.09.07
14R226KANYÁRI Zsombor01:28:41Nyírpazony1998.07.31
15R319LASSU BenceSuperior MTB Team01:29:44Budapest1998.01.12
16R380KOLLÁR Dani01:31:54Győr 1994.11.07
17R298LŐRINC LiptákTatanka Racing Team01:32:49Budapest1990.02.27
18R387KISS Tamás01:33:33Visegrád1989.04.28
19R68SÓNYÁK SzabolcsSuperior MTB Team01:34:13Debrecen1989.05.05
20R262CSÁNYI Hunor01:36:18Dunakeszi1996.04.07
21R208RADNAI Attila01:37:20Karancslapujtő1990.04.13
22R313TÓTH Gergely01:38:23Debrecen1989.04.15
23R375DALVÁRI Máté01:38:28Vácrátót1993.07.12
24R326TRIEBL Levente01:41:24Csesznek1996.09.26
25R468BARDÓCZKI Valentin01:42:31Gyöngyös1997.07.15
26R73NEUFELD DávidPéceli TE Cseuz Ördögei01:44:06Pécel1992.11.25
27R137SZTANKO ArniNYKSE01:48:00Nagyszarva1988.08.08
28R420PINTÉR Zoltán01:48:14Pilismarót1989.11.18
29R378MÁTHÉ GáborTamási MTB SC01:48:17Tamási1997.08.17
30R9SEBŐK GáborNAGY SE01:52:36Eger1989.06.28
31R265KOZMA Tamás01:56:49Csorna1990.07.31
32R329OLLÉH Péter02:08:34Budapest1989.03.22
33R461BÁNRÉVI Zsolt02:31:531989.08.05
34R464BÁZSA Péter02:31:531993.09.17
35R220URBÁN Tamás02:40:31Penc1988.10.19
DNFR109VÁRNAGY Marcell00:00:24szeged 1989.06.16
Rövid táv Master 1 Férfi
1R227KOVÁCS Győző01:11:281979.05.06
2R275PRÁJCZER PéterFocus Team Hungary01:12:27Harka1978.05.26
3R44NÉMETH RolandVKE-Nelson Pepperl+Fuchs MTB Team01:13:21Èrd1978.01.15
4R341RÓZSAVÖLGYI PéterFRO Recing01:14:04Komló1980.02.18
5R165BÁLINT JózsefSalgótarjáni HKE01:14:36Mátraszele1984.08.22
6R106ÖKRÖS BenedekMesterbike 575 Team01:14:54Budapest1983.09.18
7R88ZSOFCSÁK PéterAlpinbike Team Endura Giant High501:14:55Budapest1981.09.07
8R125KROMPÀCZKI PéterKTM TESZT TEAM 01:16:35Aszód1985.01.05
9R123GERGÁCZ PéterKTM TESZT TEAM 01:17:38Szombathely1986.09.06
10R333HÁDEN TamásORBEA Forza Racing Team01:18:04Szigethalom1979.03.10
11R310LÁNG RudolfBIKE ZONE Gödöllő01:19:10Gödöllő1987.07.30
12R188FEKETE István01:20:49Kesztölc1978.10.08
13R11DEMETER Zoltan01:21:17Dunakeszi1980.10.27
14R328RAUSCH PéterKTM TESZT TEAM 01:21:44Veresegyház1983.10.04
15R2SZIHALMI ZsoltPrimavera SZKSC01:21:46Budapest1982.11.19
16R70SZEDLACSEK Ottó01:22:49Kazincbarcika1979.08.15
17R111NERUDA NándorBike4life01:23:13Budapest1983.02.13
18R189VÁMOS László01:23:37Budapest1979.12.13
19R384VÖDRÖS GergelyMerida Maraton Team-CST01:24:08Budapest1980.09.03
20R406TAKÁCS ZoltánMerida Maraton Team-CST01:24:08Budapest1985.10.22
21R314KIRNER Richard LeonardBringabanda SC01:24:21Budapest1986.09.15
22R30BOGNÁR Balázs01:25:09Diósd1978.04.23
23R474HORVÁTH Zoltán01:25:19Kémes1978.11.24
24R471BORSI TamásÓzdi KE01:25:20Budapest1984.12.30
25R379MARUSZKI Péter01:25:42Penc1986.03.17
26R218RIEGEL DánielSuperior MTB Team01:26:23Törökbálint1987.08.25
27R28LŐRINCZ MátyásMEDITECH SC-VITACTIVA01:27:44Nagykovácsi1980.07.05
28R342KOCH KristófDr. Bátorfi-Agria KTK01:27:47Eger1979.09.01
29R4KOVÁCS Zoltán01:27:57Debrecen1978.07.23
30R409SZABÓ MiklósROPRINT Racing Team01:29:04Érd1978.09.15
31R408TÓTH Sándor01:30:13Budapest1978.11.25
32R139TOMASOVSZKI TamásNYKSE01:31:35Nyíregyháza1987.11.13
33R363KISS GáborÓzdi KE01:31:41Ózd1978.12.26
34R411KISS Viktor01:31:48Budapest1982.11.28
35R428KUKLA Tamás01:31:591979.05.26
36R161CSIKÁSZ Gergely01:32:38Miskolc1986.06.05
37R187BECSEI KornélSeven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa01:32:49Kaposvár1981.07.04
38R259HALÁSZ Márk01:32:55Zalaszentgrót1984.03.23
39R66MAYER GáborBIKE ZONE Gödöllő01:33:22Iklad1982.01.18
40R61BERTA RajmundHUNting Dogs Cycling Team Pétervására01:33:52Pétervására1985.01.14
41R150MEGYESI Péter01:34:07Aszód1986.05.08
42R145TÓTHPÁL Attila01:34:48Eger1980.02.08
43R286RŐTH András01:34:54Dunaharaszti1978.04.06
44R422KOMJATI Balint01:34:54Budapest1984.10.05
45R404DR. HALÁSZ Dávid01:35:38Budapest1980.12.15
46R84LÁNG Szabolcs01:35:43Veröce1978.12.01
47R130CSENDES TamásNYKSE01:36:41Veszprém1979.09.21
48R166HORVÁTH ÁdámSalgótarjáni HKE01:38:09Mátraderecske1987.03.01
49R154KIS Szabolcs01:38:35Budapest1980.09.08
50R283KONRÁD Attila01:38:37Kismaros1980.02.22
51R241TÁBORI Gyula01:39:35Budapest1981.05.01
52R82SZAJLAI Gáspár PéterHUNting Dogs Cycling Team Pétervására01:40:35Andornaktálya1978.12.07
53R36BÓTA Tamás01:40:49Noszvaj1985.08.02
54R74TÓTH-PÁL János01:41:02Csörög1978.09.17
55R412TÓTH Tibor01:41:28Dunaújváros1978.05.15
56R355SZENTPÁLY Ákos01:42:16Budapest1978.02.23
57R430PENCZ Tamás01:42:221978.01.16
58R360MIHÁLFFY Attila01:43:09Pilisborosjenő1979.07.26
59R214JAKAB Péter01:43:45nyíregyháza1982.09.03
60R170ORAVECZ OlivérSalgótarjáni HKE01:44:35Salgótarján1978.09.30
61R300GYŰRŰ Tamás01:46:07nagytarcsa1982.07.04
62R251HEGEDÜS Zsolt01:46:32Debrecen1983.10.10
63R327VOSZTI Róbert01:46:41Dunasziget1982.04.10
64R388KELEMEN Krisztián01:48:13Gödöllő1984.07.12
65R279VARGA Ádám01:49:09Budapest1985.03.13
66R403MOLNÁR Viktor ZsoltZEKE01:49:52Hosszúhetény1982.03.27
67R249JAKÓ ZsoltSerrenők01:50:10Budakeszi1978.12.03
68R460KINCSES Tamás01:50:201980.03.24.
69R5BREZINA Albert01:50:51Verőce1979.05.30
70R458HUGYECSEK Szilveszter01:51:121980.01.16
71R273HODÁSZ Tibor01:51:38Nagykovácsi1978.10.20
72R354HORVÁTH Gábor01:51:40Écs1979.02.28
73R97GERLICZKI Áron01:51:54Nyíregyháza1981.08.14
74R232DÖMÖK Nándor01:52:15Kecskemét1979.08.31
75R324KOVALCSIK Tibor01:53:07Tata1981.04.02
76R369HÓDI Zoltán01:53:09Hódmezővásárhely1987.05.16
77R323SCHMIDTMAYER Péter01:53:09Tata1982.09.01
78R362KOVÁCS TiborÓzdi KE01:53:16Eger1979.09.26
79R131GÁL BélaNYKSE01:56:32Nyíregyháza1987.02.01
80R119TAKS Sándor01:56:55Hévízgyörk1979.06.11
81R127MATUS Tamás01:57:22Hévízgyörk1982.01.01
82R18BOGNÁR Tamás01:57:25Gyöngyöshalász1978.04.03
83R407HORVÁTH Dávid01:57:37Dunakeszi1979.09.30
84R367ÁRVAI Mátyás01:58:24Budapest1985.06.07
85R105HÁZY AttilaVitalitás SE01:59:55Balassagyarmat1980.10.29
86R344HERCZOG ZoltánMiGreen Team Visegrád02:01:10Visegrád1981.03.29
87R281GÁL Péter02:01:42Nagykáta1982.07.16
88R113FARKAS Gábor02:02:33Dunaújváros1981.06.26
89R425BÉLTECZKI ZoltánViniBike.hu02:03:35Nyírtelek1987.04.28
90R48GUBCSÓ László02:03:50Kecskemét1979.09.19
91R392NAGY Zsolt02:04:52Budapest1986.09.27
92R276PAPP Róbert02:05:47Budapest1979.03.05
93R374KECSKEMÉTI Jácint02:07:22Sturovo1985.09.17
94R122BEKE GáborEvolúció Kisbér02:07:40Császár1986.04.22
95R386PISÁK István02:08:10Üllő1981.05.06
96R148UJJ Róbert02:08:41Eger1980.03.24
97R196MÉSZÁROS MilánTamási MTB SC02:11:19Tamási1986.03.09
98R462KINCSES István02:12:371978.07.17
99R10KRISZTIÁN Gergő02:13:28Nyíregyháza1982.06.15
100R366WÉBER András02:14:09Budapest1985.02.01
101R295SZABÓ Péter02:16:44Budapest1982.05.17
102R140VINCZE ÁdámNYKSE02:19:46Nyíregyháza1983.01.02
103R418SZALKAI Gábor02:20:31BUDAPEST1987.04.20
104R456UDVARIAS Attila02:21:42Jászberény1979.12.18
105R158LÁSZLÓ Csaba Tibor02:22:34Budapest1987.10.23
106R320HEGEDŰS János02:25:48Kunszentmiklós1983.04.13
107R321MITRÓ András02:25:53Kunszentmiklós1983.03.05
108R347ANNUS Szilárd02:26:10Borsosberény1980.03.04
109R200KÓKAI BélaJbike Team02:27:08Jászárokszállás1981.02.20
110R463DOBOZI András02:31:521983.04.01
111R397NOVÁK Tamás02:31:53Tatabánya1979.01.30
112R117KOVÁCS Tamás02:40:51Budapest1984.09.11
113R46HORVÁTH LajosSeven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa02:48:19Kaposvar1981.12.10
114R433CSAP GáborGyilkos lódarazsak02:57:001982.01.16
115R453CSAP LászlóGyilkos lódarazsak02:57:011982.01.16
Rövid táv Master 1 Nő
1R336SZEKERES ViktóriaKTM TESZT TEAM 01:25:46Gödöllő1983.12.08
2R371CSONKA-TÓVÁRI ZsuzsannaSólyom Team01:35:05Érd1978.02.05
3R359MIHÁLFFY KrisztinaTrek SE01:35:43Pilisborosjenő1979.06.16
4R302KIS Anna FlóraSpeed-Way Team01:38:31Budapest1987.08.21
5R205KALLUS Editteam3K01:38:33Miskolc1980.09.19
6R72KOVÁCS Anikó01:41:02Püspökszilágy1982.12.10
7R120PECHÁL NikolettBringabanda SC01:44:14Vác1985.02.18
8R256EL-ZEIN Viktoria01:48:15Canmore1979.04.23
9R415SZIGETI Lilla01:50:51Nyiregyháza1987.06.30
10R452PIERWOŁA Katarzyna01:52:23Nowy Targ1981.09.08
11R372DARÁZS Gabriella Viktória01:52:53Sárvár1984.02.23
12R183HERENIK KatalinKancellária SE02:03:15Budapest1984.03.10
13R312SIKE Ágnesteam3K02:03:41Kazincbarcika1985.02.25
14R8GOLDOVÁNYI KrisztinaPéceli TE Cseuz Ördögei02:06:34Budapest1978.09.22
15R318PONGRÁCZNÉ OLÁH JuditEsztergomi Küllőszaggatók Kerékpár Egyesület02:10:52Esztergom1981.11.19
16R449GŁODKIEWICZ Aleksandra02:13:34Rabka-Zdrój1983.06.04
17R138TAKÁCS IldikóNYKSE02:17:46Szerencs1985.09.28
18R304VARSÁNYI Bernadett02:19:53Hódmezővásárhely1979.11.03
19R93NYÍRŐ ErzsébetEvolúció Kisbér02:20:13Esztergom1984.11.24
20R435CSEHOVÁ Laura02:22:21Zemianska Olca 1982.09.19
21R385GÁSPÁR Hajnalka04:49:37Üllő1986.05.10
DNFR444ICSÓ Rita00:00:171986.08.28
Rövid táv Master 2 Férfi
1R24FÉSÜS LászlóMEDITECH SC-VITACTIVA01:10:39Budapest1969.03.10
2R305DALLOS KornélTatanka Racing Team01:11:02Mosonmagyaróvár1976.05.20
3R337FEKETE ZsoltBakony Racing Team01:12:30Nagyigmánd1975.01.13
4R438SPECZIÁR ViktorMerida Kőbánya TC01:13:52Budapest1972.09.28
5R436CSÁMPA TiborCube Csömör01:16:201971.05.30
6R299PAÁR VilmosROAD Kse01:17:03Hegyeshalom1977.02.11
7R163HORVÁTH MiklósChili Sport01:18:46Debrecen1976.01.30
8R71ÓDOR JánosKIVÁLÓK KSE01:19:16Ajka-Ajkarendek1968.07.16
9R64KÁMÁN CsabaROPRINT Racing Team01:20:37Budapest1970.06.20
10R21TÁVOLY PéterSpeed-Way Team01:20:48Budapest1972.02.24
11R201PÁSZTOR LászlóTrek SE01:22:58Budapest1974.11.07
12R257DEMJÉN GáborTrek SE01:22:59Győr1972.01.27
13R202TÁKY Péter01:23:09Mogyorósbánya1973.08.03
14R174VARGA ZsoltSalgótarjáni HKE01:23:18Bátonyterenye1968.07.23
15R65KÖMÖZ RóbertROPRINT Racing Team01:23:43Érd1975.07.17
16R83BITTMANN ZsoltKTM TESZT TEAM 01:23:43Zirc1973.07.09
17R238ANDRUSCH IstvánPCCC01:25:15Pilisvörösvár 1971.10.10
18R152KIRÁLY LajosNAGY SE01:25:23Novaj1977.11.17
19R365CSÉPÁNYI PéterÓzdi KE01:25:45Ózd1972.10.21
20R465MALOMHÁZI BalázsBajnai KBSzSE01:27:03Bajna1976.09.02
21R7RÁCZ ÁkosSólyom Team01:27:11Diósd1977.11.05
22R192MIKULA GáborMerida Maraton Team-CST01:28:25Budapest1975.04.03
23R253MÁTÉ János01:29:24Budapest1974.12.29
24R210JAROS ZsoltMátra Biker SC01:29:56Gyöngyös1971.02.20
25R261LADVENICZA Tamás01:30:13Gödöllő1971.09.23
26R311KŐSZEGI CsabaTrek SE01:30:59Kápolnásnyék1970.07.13
27R69TÓTH TamásMátra Biker SC01:31:18Gyöngyössolymos1974.07.01
28R370RÓNAI Tamás01:31:39Pécs1975.12.18
29R349SZIKSZAI Zoltán01:31:43Budapest1975.11.24
30R6DUDÁS-SZABÓ Lajos01:32:01Szentes1971.04.09
31R128HERCEG Zoltán01:32:27Sopron1974.08.20
32R13LOSONCZI Laszlo01:32:38Dunakeszi1976.09.19
33R459LANDI Gábor01:33:15Budapest1975.05.16
34R142GUGÓ GáborPéceli TE Cseuz ördögei01:33:541975.01.01
35R245BUGYI Imre01:34:34Pápa1975.04.03
36R108KISS TamásMEDITECH SC-VITACTIVA01:35:35Budapest1971.09.03
37R381BITTSÁNSZKY Dániel01:35:43Budapest1976.04.28
38R450HUFFMANN Balázs01:35:441972.10.25
39R383KOLOZSVÁRY SzilárdBrigetio KSE01:36:03Almásfüzitő1977.04.09
40R206HORVÁTH Zoltán01:36:52Budapest1977.01.16
41R92DIENES BarnabásEGER MTB01:37:00Bükkszenterzsébet1977.09.29
42R67OLÀH Zoltàn01:37:28Szigetszentmiklós1974.05.13
43R335BRACHNA GáborPéceli TE Cseuz Ördögei01:38:25Pécel1975.12.17
44R37SZÍVÓS JánosJbike Team01:38:35Jászberény1969.05.13
45R239VIRÁG ZoltánPCCC01:38:44Solymár1975.11.29
46R54MICZKÓ János01:38:46Vecsés1971.03.17
47R89KEREK RóbertSportstuff Racing01:39:27Petőfibánya1977.08.17
48R417KOCZKA László01:41:28Apostag1975.09.02
49R454RAJI FerencTEAM 3K01:41:291975.06.28
50R79KUTI Zoltán01:42:13Dunakeszi1976.03.11
51R41CZAKÓ PéterJbike Team01:42:14Jászberény1976.07.06
52R230PÁSZTOR ZoltánNYÍR-MTB01:42:29kisvárda1973.05.11
53R255GACSAL Rajmund01:44:24Dabas1975.01.13
54R339VITKAI ZoltanCrosskovácsi SE01:45:29Nagykovacsi1977.02.02
55R373CSONKA LajosSólyom Team01:46:04Balatonalmádi1972.11.26
56R242SELMECZI Imre01:46:06Pomáz1968.03.26
57R322KATONA PéterTatabányai Volán SE01:46:10Tatabánya1968.12.26
58R472SMÁTROLA Tamás01:46:131969.04.21
59R38SZEKÉR István01:46:36Lajosmizse1969.06.24
60R62BÖSZÖRMÉNYI TamásSólyom Team01:46:37Dunakeszi1973.06.02
61R156SZÉKELY Bertalan01:46:55Budaörs1973.01.13
62R358PRIBULA Adrián01:47:35Gödöllő1974.06.04
63R49SÁTORI SzabolcsCrosskovácsi SE01:47:37Budakeszi1971.10.21
64R14HALÁSZ LászlóJbike Team01:47:41Jászberény1973.12.26
65R56RÓBERT HelleJbike Team01:48:21Jászberény1971.03.10
66R410ROSENMAYER AndrásFocus Team Hungary01:48:32Sopron1973.05.13
67R221PATYI Péter01:50:52Süttő1969.05.15
68R215KIRÁLY Ákos01:50:54Balatonfüred1972.01.26
69R285RUDAS Bálint01:51:26Diósd1977.07.04
70R209JAROS Péter01:51:35Gyöngyös1969.01.12
71R427KOSZÓ PéterMarosfit park01:52:171975.05.26
72R228KŐVÁRI PéterJbike Team01:52:25Jászberény1969.11.25
73R272KERSÁNSZKI Tamás01:52:31Budapest1975.12.27
74R58FEHÉR Viktor01:52:40Hévízgyörk1973.01.04
75R414PAPP Zsolt01:53:10Orfű1977.11.30
76R296KALMÁR Csaba01:53:14Káptalantóti1976.07.05
77R377KOLLÁR László01:53:15Pápa1975.12.21
78R334HORVÁTH AttilaHegyiBringa SE01:53:20Székesfehérvár1974.07.30
79R343BÁLINT ZsoltMiGreen Team Visegrád01:56:04Visegrád1968.10.12
80R231HORVÁTH AttilaZEKE01:56:12Hosszúhetény1971.05.09
81R390ZARECZKY-SIMON Péter01:57:47Budapest1973.12.10
82R332ERDŐS Attila01:58:39Veresegyház1973.10.18
83R317BÉLAI GáborEsztergomi Küllőszaggatók Kerékpár Egyesület01:58:58Esztergom1968.01.24
84R382NAGY Tibor02:00:14Budapest1973.11.27
85R212FLAMICH Gábor02:01:00Vác1975.10.04
86R80SIMON ZsoltJbike Team02:02:09Jászberény1973.05.26
87R287TÓTPÁL Zsolt02:02:21Budapest1975.12.14
88R112TÁNGLI András02:02:33Dunaújváros1972.08.01
89R440ALMÁSI LEVENTE02:03:011975.01.20
90R178ERDŐS Norbert02:03:17Budapest1971.03.25
91R331TARI László02:03:22Heves1973.07.26
92R40BERECZKI István02:03:52Debrecen1973.01.01
93R236VARGA József02:04:52Kecskemét1968.06.06
94R132LŐKÖS LászlóNYKSE02:05:20Nyíregyháza1977.06.03
95R258VERES Attila02:08:42Dunakeszi1977.06.22
96R413FEJES MiklósHegyiBringa SE02:10:07Veszprém1970.02.06
97R124HORVÁTH Zsolt02:10:47Hévízgyök1972.11.25
98R426HEGYKÖZI Ferenc02:11:011972.11.08
99R184KUN LászlóKancellária SE02:11:51Budapest1972.12.26
100R376NAGY Balázs02:11:58Békéscsaba1975.08.14
101R277SZALAY Krisztián02:12:35Budapest1973.05.03
102R121ANGYAL Zsolt02:14:38Hévízgyörk1976.07.05
103R442SIMON András02:15:191968.03.01
104R294RÉVÉSZ Balázs02:16:44Szentendre1977.08.04
105R447KAZI György02:17:11Budapest1968.09.26
106R270BUCSI Zoltán02:17:20Érd1970.01.19
107R52CZÉCZEI JánosCube-Csömör02:17:28Gardony1974.07.17
108R455HERZ Michael02:21:071976.05.17
109R364TÓTH László02:21:09Budapest1977.09.10
110R291PARÁDI CsabaJbike Team02:29:35Budapest1971.12.05
111R443TRYBEK Gábor02:30:401976.12.13
112R91NAGY CsabaZEKE02:36:41Pécs1970.08.13
113R280TÓTH Csaba TamásZEKE02:36:42Pécs1970.12.11
114R457MÜLLER AntalMiGreen Team Visegrád02:38:25Visegrad1977.03.17
115R115FOGARASI PéterBike4life03:05:11Budapest1969.05.19
DNFR162BLEJÁN János00:01:11Székesfehérvár1969.02.22
Rövid táv Master 2 Nő
1R60RÁCZ KatalinBringabanda SC01:41:27Budapest1974.03.25
2R222TÓTH MónikaEGER MTB01:49:31Noszvaj1975.08.29
3R451LÁSZLÓ Brigitta01:58:121971.10.28
4R53CZÉCZEI Zita02:01:46Gárdony1976.10.31
5R399CSIZMADIA Krisztina02:14:13Kistarcsa1968.09.04
6R35KALLA BrigittaJbike Team02:14:21Jászberény1974.01.14
7R76DR. BUVÁRNÉ FÁRI Andrea02:20:05Mezőkovácsháza1973.10.12
8R96TÖNKÖLY ErikaSzáguldó Virágok SE02:34:58Budapest1968.02.16
DNFR33SZŰCSNÉ EKE Enikő00:00:14Dabas1976.02.24
DNFR110DR. KARAGICS JuditSzáguldó Virágok SE00:00:22Budapest1969.01.31
Rövid táv Master 3 Férfi
1R338KREÁCSIK MiklósAlpinbike Team Endura Giant High501:21:14Budapest1967.01.02
2R260GYENES IstvánGIANT Gyömrő 01:24:05Gyömrő1966.10.17
3R151PUSZTAI Árpád01:25:52Debrecen1964.11.26
4R293BODÓCS MihályCrosskovácsi SE01:26:21Nagykovács1967.07.30
5R307BENYECZKÓ János01:27:45Tatabánya1964.03.14
6R3KISGERGELY GyörgyFASTER HARDER SCOOTER01:27:47Eger1966.08.13
7R274HORDÓS István01:28:08Sopron1964.10.28
8R400ZELMER ErhardVegan Energy Food Team01:31:26Budapest1958.07.16
9R12KÁLVIN AndorBVSE01:36:47Pásztó1963.03.01
10R246NAGY TamásEGER MTB01:37:10Eger1967.10.17
11R269FODOR SándorMLINKÓSOK01:38:48Eger1967.06.25
12R149GIRITI Sándor01:39:26Aszód1967.03.20
13R143SZABÓ ImreVegan Energy Food Team01:40:56Törökbálint1963.05.10
14R315VÉGH Tibor01:41:36Vác1963.03.14
15R15LAKATOS EdeSzilvásváradi Túrakerékpáros Klub01:41:42Szilvásvárad1963.11.08
16R190NÉMETH Lajos01:42:06Budapest1964.05.16
17R182KÓKAI GáborGIANT Gyömrő 01:43:36Gyömrő1966.02.15
18R144TÓTH IstvánSILVER KAJAK01:43:43Budakeszi1960.02.10
19R159LENDER GyörgyHegyiBringa SE01:45:40Budapest1965.10.08
20R240BRANDHUBER AttilaPCCC01:47:26Pilisvörösvár1964.11.08
21R398KOLTAI Ferenc01:48:23Budapest1958.02.16
22R252ZENTAI László01:54:59Veszprém1966.12.26
23R278HORVÁTH JózsefSuperior MTB Team01:58:43Budapest1966.04.01
24R316ALMÁSI Attila02:03:43Szada1964.08.29
25R26MOLNÁR Ferenc02:05:45Budapest1960.05.18
26R176JUDT István02:11:131961.08.29
27R289MOLNÁR LászlóTSSE02:18:25Budapest1966.04.12
28R57SÓS BélaJbike Team02:19:00Jászberény1958.08.31
29R19HEGEDÜS Attila02:22:46Sátoraljaújhely1963.02.10
30R114FOGARASI LászlóBike4life02:34:18Budapest1965.10.14
31R153FEHÉR Imre02:42:03Budapest1964.10.05
32R484DÉVAI AttilaGyilkosdarazsak02:57:031966.08.13
Rövid táv Master 3 Nő
1R254GÉVAY LiliannaHegyiBringa SE01:56:32Budapest1964.03.07
2R268FODOR-FEJES Adrian AdélMLINKÓSOK01:58:34Eger1966.12.31
3R207DR. CZIBÓK Csilla02:05:19Solymár1959.05.12
4R330HEVESI Kata02:22:06Eger1967.12.07
5R308TEHELNÉ BRÁNYIK Zsuzsa02:22:07Komárom1967.01.29
6R216KOVÁCS Edit02:32:45Budapest1967.12.20
7R87CSÁSZÁRNÉ GÁBELI Renáta02:35:43Pilisszentiván1965.10.08
8R325KOCSIS Ildikó02:57:06Szilasliget1967.01.22
Rövid táv Master 4 Férfi
1R234PLAJER LajosFocus Team Hungary01:31:17SOPRON1956.05.08
2R104RAKOVICS VilmosVuelta Sportegyesület01:31:45Budapest1955.05.30
3R168MELIHERCSIK JánosSalgótarjáni HKE01:34:39Salgótarján1950.12.31
4R75LÉNÁRT LászlóKTM TESZT TEAM 01:38:44Sopron1956.06.29
5R309CSINTALAN MiklósBrigetio KSE01:38:45Komárom1953.05.18
6R22KOCSI Sándor01:41:22nagykáta1955.10.09
7R267WÁGNER JánosVitalitás SE01:45:51Cserháthaláp1956.12.01
8R393PELLER MártonBörzsöny Császárai01:57:31Kismaros1952.02.11
9R39ILLÉS Ferenc02:06:07VÁC1947.11.21
10R345MÜLLER AntalMiGreen Team Visegrád02:14:53visegrád1949.06.24
11R361PAP GyulaÓzdi KE02:17:14Miskolc1957.12.04
12R306VARGYAI József02:19:12Környe1954.05.07
13R488SZEBENT Endre02:20:041942.11.01
14R199BODONYI Péter02:29:37Budapest1953.11.16
15R445SZABÓ PÁL03:30:451946.07.26
Rövid táv Master 4 nő
1R263KARCSAI IMRÉNÉ AnnaMLINKÓSOK02:36:25Eger1955.02.18
Közép táv U19 Férfi
1K280KÁDI Tamás BenjaminCube-Csömör02:40:08Pilisborosjenő2000.02.14
2K207VARGA BálintPCCC02:50:13Pilisvörösvár1999.04.17
3K216BOGNÁR ÁbelMesterbike 575 Team02:56:59Budapest2000.02.11
4K279FÖRDŐS GergőCube-Csömör02:58:27Monor1999.05.17
5K71BELENCSÁK DoriánSuperior MTB Team03:03:04Keszeg1999.01.21
6K199ZSEJKI BalázsFocus Team Hungary03:13:33Sopron2000.06.16
7K158VARGA ViktorTamási MTB SC03:16:18Enying1999.05.15
8K52KAZI Alex04:12:21Budapest1999.03.08
9K170NAGYPÁL Attila04:34:24Eger2000.02.02
Közép táv U19 Nő
1K348SCHMIDEL ReginaFocus Team Hungary03:09:501999.07.20
2K68BUVÁR Eszter03:35:45Mezőkovácsháza1999.08.21
Közép táv Felnőtt Nő
1K329POÓR BrigittaMerida Maraton Team-CST02:59:58Sopron1989.02.18
2K197RINGELHANN FanniFocus Team Hungary03:10:04Szombathely1990.08.14
3K217GÖLTL-ZELENIJ LindaDr. Bátorfi-Agria KTK03:22:20Budapest1986.01.19
4K60BALÁZS BeátaBringabanda SC03:28:59Budapest1981.12.17
5K337MATOUŠKOVÁ MichaelaBTK EURO BIKE Praha03:31:43Radonice1997.10.31
6K134KISS MónikaBIKE ZONE Gödöllő03:46:07Gödöllő1983.04.29
7K198SZÖLLŐSI VirágFocus Team Hungary04:45:21Tahitótfalu1995.10.08
Közép táv Felnőtt férfi
1K157ZÁRAY LászlóMerida Maraton Team-CST02:45:00Gyöngyös1989.07.03
2K325CSONKA OlivérTrek SE02:53:16Budapest1995.03.19
3K312RÉVFALUSI BalázsTrek SE02:55:42Vértesboglár1998.12.23
4K267VOCK MátyásBakony Racing Team02:59:34Gic1998.09.24
5K265GRÉCZI István03:04:29Göd1989.06.25
6K352KUSZ Mátyás03:05:251988.07.07
7K172VINGL BalázsTrek SE03:06:59Zirc1998.02.28
8K123ITCZÉS BendegúzSalgótarjáni HKE03:08:58Karancskeszi1998.01.25
9K171NÉMETH Szabolcs03:16:17Budapest1996.05.08
10K35MÁHR PéterBIKE ZONE Gödöllő03:17:36Mogyoród1998.07.28
11K236NAGY Péter03:17:39Sopron1990.10.05
12K205ERŐS AndrásMerida Maraton Team-CST03:26:42Bükkzsérc1990.02.16
13K259VICZE GergőEsztergomi Küllőszaggatók Kerékpár Egyesület03:30:58Esztergom1995.07.31
14K235BAKOS TamásBIKE ZONE Gödöllő03:31:06Gödöllő1989.01.06
15K212TÓTH Tiborevosoft03:31:08Eger1988.07.11
16K351HUSZKA GáborTeam Heavy Pedál - Szeged03:37:53Békéscsaba1991.06.12
17K23TAKÁTS MátéMEDITECH SC-VITACTIVA03:43:09Budapest1988.06.21
18K62OLÁH Levente03:48:08Budapest1991.06.24
19K46TÓTH Levente03:48:17Tuzsér1996.12.09
20K284FENUSZ MárkMarcali KSE03:50:14Marcali1991.05.14
21K350SZAKÁCS Márk03:52:391990.03.10
22K24JÁSZ Dániel03:55:33Tószeg1990.08.24
23K81SZIKSZER BálintPrimavera SZKSC03:59:05Szeged1998.10.14
24K55BORBÉLY IstvánJbike Team04:03:33Jászberény1991.11.05
25K194HORVÁTH MárkZEKE04:03:34Hosszúhetény1995.05.24
26K241KOLOS Dávid04:28:02Dunakeszi1993.03.10
27K214VARGA Mátyás04:30:09Budapest1989.09.15
28K285DÉNES CsongorMarcali KSE04:46:38Marcali1997.12.22
29K342SZYMACZEK Kamil04:50:41Kraków1990.05.14
30K58JENEI Márton04:56:06Békéscsaba1994.11.21
31K109DOSZEV GáborBringabanda SC04:56:36Csemő1990.08.08
32K315LEKENY Márk04:56:43Szeged1993.07.29
33K314VERES Balázs04:56:44Szeged1991.10.02
34K243ZEMPLÉNYI György05:00:20Budapest1989.09.08
35K64TILISTYÁK Gergő05:17:20Budapest1988.02.26
36K316VASZKÓ Péter05:18:15Szeged1991.09.07
DNFK118RADVÁNYI NorbertAKSE00:00:09MIskolc1998.08.27
DNFK164HACSI Ákosteam3K00:00:14Kazincbarcika1988.09.07
DNFK105DARÁNYI BencePéceli TE Cseuz Ördögei00:00:40Pécel1995.04.14
Közép táv Master 1 Férfi
1K282BURGERMEISTER BalázsCube-Csömör02:47:07Nagymaros1982.01.21
2K242HÉJJA AttilaSuperior MTB Team02:50:08Budapest1981.12.08
3K99VARGA IstvánSzingo SE02:57:25Pákozd1980.05.18
4K248DR. TIMÁR ZsoltBakony Racing Team02:59:06Győr1986.03.20
5K234IBRÁNYI AttilaVitalitás SE03:01:06Balassagyarmat1981.08.19
6K116CSER AttilaROPRINT Racing Team03:06:56Budaörs1978.01.04
7K330KARAFA BalázsMerida Maraton Team-CST03:08:55Sopron1984.07.06
8K119KUKUČKA Juraj03:09:381983.07.06
9K289VARGA Tamás Ervin03:13:25Budapest1986.02.11
10K187TAPSONYI SándorBrigetio KSE03:14:07Komárom1981.03.05
11K357VADUVA CalinACS Sport Competition03:15:321980.12.21
12K525SZEGEDI GáborTelekom SC03:18:47Szeged1982.04.08
13K121SZŐKE ZoltánSalgótarjáni HKE03:19:12Budapest1986.10.02
14K210NASZÓDI ZsoltSeven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa03:19:32Taszár(KELLYS-NUTRIXXION)1985.05.04
15K135BERKES Gábor03:19:32Kaposvar1984.11.12
16K191LEBEDY Máté03:20:09Szentendre1981.04.28
17K227PURNHAUSER Denes03:21:59Canmore1978.07.05
18K309HORVÁTH Tamás03:23:34Sopron1985.11.18
19K153FEDOR IstvánMerida Maraton Team-CST03:24:06Szigetszentmiklós1978.09.18
20K149EISEMANN RóbertBrigetio KSE03:24:25Tatabánya1981.04.11
21K159KOVÁCS KárolyEvolúció Kisbér03:24:53Kisbér1978.08.14
22K310DR. KOVÁCS KristófMerida Kőbánya TC03:30:19Budapest1982.01.12
23K340BRÁZ NorbertHORAL Bike team03:30:251985.03.31
24K268SIMONYI AndrásTrek SE03:30:55Vác1982.11.23
25K78MRÁZ JánosTeam Heavy Pedál - Szeged03:31:47SZEGED1978.09.07
26K254HOMONNAY AndrásROPRINT Racing Team03:32:26Budapest1982.12.03
27K155MISKU ZoltánMerida Maraton Team-CST03:33:10Szentes1987.01.29
28K32MOLNÁR Gergely03:34:01Vác1980.10.02
29K100HARSÁNYI Zoltán03:36:12Budapest1980.12.31
30K347RAUCHHAUS Tom03:36:14Berlin1985.02.25
31K7KISPÁL GáborJbike Team03:40:55Jászberény1979.07.19
32K102KARAKAI ViktorMerida Maraton Team-CST03:42:09Budapest1978.11.27
33K263NAGY FerencDöke Komlói Egyesülete03:42:13Komló1979.01.07
34K44LANDI Zoltán03:42:42Sopron1978.11.19
35K75SZABÓ LászlóEvolúció Kisbér03:43:07Császár1986.04.08
36K319BOUAGILA Walid03:44:11Szentendre1979.03.29
37K331PILISKÓ Richárd03:44:291987.08.31
38K37NAGY Tamás03:46:48Kecskemét1978.11.12
39K161GAZDAG Ferenc03:47:31Bad Goisern1986.12.04
40K295SVÉD CsabaBringabanda SC03:47:52Velence1981.01.23
41K65ZENTAI ZsoltSuperior MTB Team03:48:17Budapest1980.09.15
42K255SZMOLKA Ferencteam3K03:53:51Kazincbarcika1985.04.08
43K311TÖRÖK József BálintTatanka Racing Team03:55:58Győrújbarát1978.06.12
44K274HORVÁTH Ervin03:56:37Ikervár1985.10.06
45K305KALCSITS Tibor03:58:10Budapest1981.06.21
46K130VADÓCZ MátéSzingo SE03:59:00Nadap1980.08.15
47K90HERK ImreMEDITECH SC-VITACTIVA03:59:08Tata1984.12.28
48K354SCHMIDT GergelySuperior MTB Team04:00:211987.08.23
49K264NAGY Sándor Gergő04:01:18Rudabánya1980.09.16
50K318TÓTH Attila Zoltán04:02:47Budapest1980.09.20
51K262SÁRKÖZI László04:04:19Budapest1985.04.12
52K247MÉSZÁROS Péter04:06:46Budapest1984.07.23
53K298KÓSA Endre04:08:14Budapest1983.10.04
54K20MÁRTON András04:08:20Hajdúszoboszló1978.05.12
55K299FEHÉR GellértPénzügyőr SE04:09:29Lébény1982.09.08
56K223GREGOR Barnabás04:13:45szigethalom1980.08.25
57K61NAGY Bence BendeguzSuperior MTB Team04:16:19Budapest1979.01.12
58K202MEZŐ DánielTrek SE04:17:16Budapest1980.05.09
59K185MOLNÁR Róbert04:19:27Szentes1986.01.18
60K327BAJDIK Tamás04:19:541981.07.09
61K278HEIZLER Zsolt04:22:14Liszó1985.10.18
62K72BENEDEK Gábor04:22:23Gödöllő1978.04.19
63K167JUHÁSZ Sándor04:31:37Tószeg1981.09.26
64K165OSKÓ Dániel04:32:09Budapest1981.09.22
65K291KORMOS Zoltán04:32:23Budapest1978.02.08
66K50TAKÁCS Máté04:32:361987.12.13
67K94SZASZKÓ GergőEGER MTB04:33:23Eger1979.04.08
68K73DONGI RudolfTeam Heavy Pedál - Szeged04:36:57Szeged1978.01.19
69K169CSERNENSZKY János04:44:161981.07.02
70K160MRÁZIK András04:44:49Penc1987.12.16
71K27ERŐS Gergely04:47:13Eger1980.12.12
72K114CSEPI Dusán04:48:38Budapest1979.06.15
73K332BENKE Szabolcs04:49:371985.06.03
74K226TAMÁS JánosEvolúció Kisbér04:49:40Oroszlány1978.07.06
75K224ZEMPLÉNI Gábor04:50:34Sülysáp1980.09.10
76K122GALCSIK RóbertSalgótarjáni HKE04:51:45Salgótarján1979.08.20
77K275TÓTH Ferenc04:52:55Budapest1978.09.08
78K343PÁSZTOR Attila04:54:311985.08.01
79K208LŐRINCZ ÁdámHUNting Dogs Cycling Team Pétervására04:54:54Eger1978.04.20
80K148ZIMMER Mátyásevosoft04:59:29Szentendre1978.05.01
81K56IMRE Ariel05:09:54Budapest1978.01.27
82K355IMRE Dávid05:09:54Szada1987.07.04
83K345HALÁSZ Bálint05:11:131980.07.29
84K104TÁNCZOS Csaba05:23:11Jakabszállás1987.12.17
85K244SZABÓ Gábor05:36:09Jakabszállás1986.12.20
86K301SZÖGI Csaba05:45:05Budapest1983.11.09
87K231KOCSIS Tamás05:48:54Zalaegerszeg1978.07.01
88K300HORVÁTH László Tamás05:49:40budapest1982.05.02
89K133GÖNYE Péter06:02:56Budapest1980.02.15
90K240LENGYEL Jenő06:23:24Kecskemét1981.12.27
91K218BORDÁS Péter06:28:35Budapest1980.01.02
DNFK190KOPPÁNY BarnabásEGER MTB00:00:26Eger1978.06.26
DNFK339CSÖMÖZ Szabolcs00:00:271985.08.28
DNFK317CSIGI PéterEsztergomi Küllőszaggatók Kerékpár Egyesület00:00:31Érd1984.05.09
DNFK353SZILASI László00:00:351981.01.01
DNFK10FODOR LászlóNAGY SE00:00:37Eger1979.07.16
DNFK249VECSEI György00:01:01Kecskemét1982.07.01
DNFK163SINKA Gyula00:01:06Budapest1979.01.12
DNFK238BALLA József00:01:06Méntelek1987.04.13
Közép táv Master 1 Nő
1K113JANÓ AnitaEvolúció Kisbér03:21:09Réde1986.11.20
2K19LÁNG MelindaMEDITECH SC-VITACTIVA03:31:10Vác1981.03.29
3K85TANÁCS GabriellaTeam Heavy Pedál - Szeged03:31:12Szatymaz1985.06.15
4K333CHOVANYECZ EmeseZKSE03:33:271979.09.29
5K269CSOBAY NóraMerida Maraton Team-CST04:00:02Budapest1984.11.20
6K86MRÁZ KatalinSzáguldó Virágok SE04:06:06Szolnok1979.07.01
7K150JUHÁSZ TímeaMerida Maraton Team-CST04:11:07Budapest1986.06.14
8K147KOVÁCS Theodora06:24:18Budapest1980.09.05
DNFK34HUDÁK SzilviaMerkapt Maraton Team SE00:00:45Budapest1981.03.06
Közép táv Master 2 Férfi
1K15BERKES MÉSZÁROS János02:57:18Dunaujvaros1972.06.21
2K154KOVÁCS AndrásMerida Maraton Team-CST03:01:04Budapest1973.10.15
3K43HASENFRATZ Péter03:02:33Pilisvörösvár1976.08.29
4K13VASTAG SzabolcsBIKE ZONE Gödöllő03:07:27Fót1976.03.29
5K63TAKÁCS SzabolcsSólyom Team03:08:46Százhalombatta1973.12.09
6K251TÓTH István03:10:16Saalbach1975.07.22
7K21NOÉ BalázsMEDITECH SC-VITACTIVA03:11:13Budapest1977.03.25
8K103KŐSZEGI KrisztiánTrek SE03:12:26Sukoró1977.01.12
9K321KANDZSAROV Peter03:18:13Budapest1976.09.15
10K59SZÁVA Tamás03:18:32Törökszentmiklós1970.09.03
11K48KÓSZÓ BalázsTeam Heavy Pedál - Szeged03:18:34Szeged1973.01.19
12K151TOKAJI NAGY CsabaMerida Maraton Team-CST03:19:021971.10.11
13K193ZÁDORI István03:20:35Üllés1977.11.01
14K92VEINGARTNER Balázs03:20:51Gyulafirátót1976.04.16
15K253TORNYAI Miklós03:22:09Nagymányok1977.02.07
16K313KÁLDI TamásFEMAT-ZKSE03:24:21Budapest1975.02.24
17K323GRÁNICZ István03:26:27Zalaegerszeg1972.10.17
18K221KÁPLÁR FerencSeven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa03:26:33Kaposvár1968.09.27
19K106KUN Dávid03:27:59Budapest1975.05.07
20K250VASS JózsefKKB SE03:29:20Kisvárda1973.02.26
21K294DERVALICS GáborFEMAT-ZKSE03:30:37Zalaegerszeg1977.12.29
22K209ZSIGMONDI Zoltán03:31:36Budapest1972.06.19
23K127ERDŐS László03:31:37GYULA1974.01.27
24K36KISS Zoltán03:31:55vecsés1976.01.31
25K281NÉMETH ZoltánCube-Csömör03:35:41Csömör1971.07.31
26K115FREEMAN Karl03:36:36Ercsi1969.08.11
27K5BALÁZSI Péter03:37:11Budapest1974.10.19
28K132SZENTE András03:37:16Budapest1970.11.20
29K33VIRÁG ViktorJbike Team03:38:12jászberény1974.01.27
30K303SZENTGYORGYI Krisztian03:38:17Budapest1973.12.05
31K80LUDMERCZKI Tibor03:42:16Gyál1973.02.13
32K181KOVÁCS GergelyMecsek Maraton Team SE.03:42:48Orfű1975.08.31
33K136MÓCZÁR AdorjánBIKE ZONE Gödöllő03:42:50Dunakeszi1970.07.28
34K252SZAKONYI Gábor03:43:35Nagyatád1972.01.14
35K356SZŰCS ÁdámX2S Superior Team03:43:49Budapest1973.08.24
36K18SZABÓ Gábor03:43:57Budapest1973.02.18
37K266SZŰCS GáborBringabanda SC03:44:03Dorog1976.10.31
38K38MOHÁCSI GézaBringabanda SC03:44:07Budapest1976.04.05
39K341NIBOR László03:48:361974.03.04
40K297ASZTALOS Gergely03:49:57Budapest1974.02.25
41K260HOLLÓ TiborMerida Maraton Team-CST03:52:00Áporka1973.06.30
42K271SZABÓ Balázs03:52:04Budapest1975.08.22
43K184MOLNÁR Csaba03:54:30Szentes1977.01.23
44K96PETHÔ JózsefBike4life03:55:31Nagykovácsi1971.04.18
45K3SZŰCS Tibor03:56:16Dabas1972.01.15
46K173DR. SZABÓ Ákos03:58:26Békéscsaba1974.11.14
47K233GOMBOLAI LászlóVitalitás SE03:58:53Balassagyarmat1970.03.04
48K30FODOR Tamás04:00:19Vác1974.11.23
49K261BALÁZS Ádám04:01:09Budapest1970.01.10
50K25LOBODA Attila04:01:55Lajosmizse1974.08.28
51K320PÁTKAY Balázs04:05:56Budapest1974.11.04
52K322PAPP Mihály04:06:26Kisújszállás1973.05.14
53K108BULA Tamás04:08:15Verőce 1974.02.25
54K141GÁL BertalanEGER MTB04:08:59Eger1976.04.09
55K88SÓS SándorSuperior MTB Team04:12:18Érd1971.06.15
56K87BELENCSÁK Tibor04:12:21Keszeg1971.08.23
57K201DR. KOSÁNYI ErvinFocus Team Hungary04:12:29Sopron1976.04.05
58K82BODZÁN József04:12:42Kunágota1974.05.19
59K176NAGY ZoltánMerida Maraton Team-CST04:13:55Budapest1974.12.01
60K142NYIRCSÁK RolandEGER MTB04:14:38Maklár1973.11.27
61K66SIKE AndrásEGER MTB04:14:39Dunakeszi1972.06.26
62K74KISJESZENI-JESZENSZKY Zsolt04:15:41Csomád1971.10.03
63K31KISS IstvánBIKE ZONE Gödöllő04:15:47Püspökszilágy1976.11.19
64K98BAKSAY Gergely04:16:01Budapest1976.09.02
65K308KONCZ Róbert04:20:28Budapest1968.12.24
66K346BERECZK Roland04:20:361973.10.18
67K79MÓDER ZoltánEvolúció Kisbér04:24:01Mór1975.02.28
68K41OSZTERMANN László04:24:05Vép1977.07.07
69K246BAKÓ CsabaTelekom SC04:27:36Budapest1968.11.15
70K95BÉRCZES LajosBike4life04:27:46Budapest1974.07.22
71K76HALÁSZ Jozsef04:28:59Kerepes1968.12.17
72K9CSORBA János04:29:51Lajosmizse1974.10.18
73K179DÖMÖTÖR KrisztiánVegan Energy Food Team04:30:19Érd1973.03.05
74K283HORVÁTH ZsoltMarcali KSE04:31:47Marcali1972.10.04
75K2BÁNFI TiborMesterbike 575 Team04:32:09Budapest1976.07.15
76K42PAPP Zoltán04:32:21Mezőkovácsháza1969.03.16
77K290ERDŐS Dániel04:32:23Budapest1976.11.03
78K175HIDVÉGI ArielMerida Maraton Team-CST04:32:56Budapest1977.09.09
79K84KISS TamásMesterbike 575 Team04:32:59Budapest1970.10.10
80K138SÓGOR ArtúrBIKE ZONE Gödöllő04:33:19Gödöllő1977.04.15
81K143JUDÁK János04:33:37Vácszentlászló1969.03.17
82K57FEKETE László04:38:25Linz1972.06.29
83K12TRAIER Csaba04:38:38Érd1972.09.29
84K28NOVÁK ZoltánVKE-Nelson Pepperl+Fuchs MTB Team04:40:07Sóly1974.05.11
85K45SZŰCS Sándor04:41:59Tószeg1976.05.11
86K139BRÁJER GáborMerida Maraton Team-CST04:42:47Budapest1975.03.03
87K213SZABÓ Gergely04:43:41Győr1976.11.11
88K258VICZE JózsefEsztergomi Küllőszaggatók Kerékpár Egyesület04:46:07Esztergom1969.11.28
89K195ZSEJKI ÁkosFocus Team Hungary04:46:44Sopron1971.03.18
90K245PETRÓ László04:47:51Mezöfalva1973.07.17
91K237CIPÓ István04:50:38Eger1975.03.20
92K328LIPPERT Gábor04:51:541974.04.15
93K232VARGA CsabaHUNting Dogs Cycling Team Pétervására04:54:54Pétervására1976.08.13
94K306BUDENSZKI PéterVitalitás SE04:55:05Dejtár1973.07.20
95K276TÓTH István05:14:50budapest1974.05.13
96K272BÉNYEI FerencMiGreen Team Visegrád05:23:17Visegrád1969.06.20
97K47NAGY György05:24:51eger1976.05.26
98K293HORVÁTH Győző05:45:56Budapest1973.08.23
99K215KOCSIS Ervin05:48:54Kispáli1977.03.12
100K230KERTÉSZ András05:48:54Zalaegerszeg1977.08.30
101K206FETTER ZsoltPCCC05:54:38Pilisvörösvár1974.01.20
102K257HAZAI TiborEsztergomi Küllőszaggatók Kerékpár Egyesület05:57:22Esztergom1969.09.03
103K225KISS Attila06:16:37Budapest1973.03.12
104K288SEMBERY TamásTelekom SC06:24:16Budapest1972.02.26
105K117NAGY Attila06:25:47Budapest1977.09.25
DNFK22PAPP AtillaMEDITECH SC-VITACTIVA00:00:09Budapest1972.07.09
DNFK8TÓTH RajmundTrek SE00:00:21budapest1970.08.31
DNFK26BLAHUT SzabolcsPedáldöngölők HKE00:00:29Békéscsaba1976.12.31
DNFK182MIHÁLYI Balázs00:00:39Nyergesújfalu1969.06.10
DNFK219DRAGONYA Sándor00:00:40Budakeszi1971.09.10
DNFK222SZLAUKÓ Zsolt00:00:41Mogyoród1977.05.05
DNFK156PETROVITS GáborMerida Maraton Team-CST00:00:44Velence1975.06.03
DNFK93SZABÓ Szabolcs00:01:04Dabas1977.05.15
Közép táv Master 2 Nő
1K334LOACKER Sabine MariatoMotion Racing by black tusk03:27:441976.06.01
2K101IMRE ZsófiaPCCC03:40:47Budapest1970.07.25
3K128KARÁCSONYI IldikóMerida Maraton Team-CST04:16:32Kőszeg1977.02.12
4K89HORVÁTH ÁgnesMEDITECH SC-VITACTIVA04:22:00Balatonfüred1975.05.15
Közép táv Master 3 Férfi
1K16DOLONAI GyörgyMEDITECH SC-VITACTIVA03:11:20Isaszeg1962.11.17
2K189BALOGH ZsoltViniBike.hu03:12:41Nyíregyháza1965.08.07
3K17HEISZER ZsoltMEDITECH SC-VITACTIVA03:16:27Törökbálint1965.11.13
4K124TAKÁCS GáborSalgótarjáni HKE03:22:17Szécsény1966.12.04
5K162LŐRINCZ JánosBIKE ZONE Gödöllő03:22:53Veresegyház1967.08.13
6K324SZABÓ GyörgyVegan Energy Food Team03:27:40Budaörs1962.06.08
7K302PATAKI FerencPCCC03:28:44Budapest1963.02.28
8K177MIHÁLYI Zoltán03:29:23Nyergesújfalu1966.10.25
9K51KARDOS TiborTeam Pistabike03:33:37Pécs1960.06.30
10K292GADANECZ AndrásBringabanda SC03:36:16Üröm1966.12.03
11K336MATOUŠEK MichalBTK EURO BIKE Praha03:36:30Radonice1962.01.24
12K69PAULOVITS LászlóCrosskovácsi SE03:38:42Budapest1967.09.25
13K97TÓTH ÁrpádBike4life03:44:37Szentendre1960.02.11
14K304SAJCZ LászlóBörzsöny Császárai03:55:19Ecser1967.08.22
15K183MOLNÁR László03:59:11Pécs 1965.12.19
16K110KOVÁCS LászlóTrek SE04:00:10Budapest1966.12.02
17K49GELENCSÉR FerencSuperior MTB Team04:10:14Budapest1966.03.19
18K112NEDECZKY CsabaMerida Maraton Team-CST04:11:55Budapest1966.02.05
19K137NAGY LászlóBIKE ZONE Gödöllő04:15:58Csömör1967.02.25
20K228WENCZ MiklósHegyiBringa SE04:18:57Tát1965.08.22
21K180FEST TiborBlue Scorpions - MAVIC04:20:07Budapest1961.03.15
22K6MAYER Zsolt04:21:37budapest1962.06.13
23K270VARGA Péter04:23:40Budapest1959.07.04
24K168DR. SZAKÁCS Zoltán04:26:28Solymár1959.08.23
25K286KÁRAI László04:27:14Kesztölc1966.10.14
26K11KONDACS ZoltánTeam Heavy Pedál - Szeged04:27:25Szeged1965.01.21
27K335GŁODKIEWICZ Andrzej04:27:44Nowy Targ1950.09.23
28K29DÓZSA GyörgySuperior MTB Team04:33:02verőce1967.03.23
29K152ZONKÓ FerencMerida Maraton Team-CST04:33:03Budapest1958.08.05
30K277SZENDREI LászlóMerkapt Maraton Team SE04:36:46Debrecen1964.04.29
31K54BALÁZS Miklós05:01:11Budapest1964.04.06
32K178DEÁK Ferenc05:04:13Budapest1967.03.30
33K344HAR TZVI Ran05:12:151962.01.12
34K203BENEDEK Zoltán05:16:13Budapest1965.12.09
35K39PROHÁSZKA LászlóFESTO - AM SE05:17:56Gyál1965.05.16
36K204FABUĽA František06:25:11Haniska1958.02.11
DNFK326TORDAI CsabaTrek SE00:00:08Budapest1964.07.09
DNFK296FÜLÖP Tamás00:00:35Székesfehérvár1965.07.08
Közép táv Master 3 Nő
1K107NAGY ÁgnesEGER MTB05:03:44Eger1965.08.19
2K338MATOUŠKOVÁ HanaBTK EURO BIKE Praha05:18:49Radonice1965.11.19
3K188FABUĽOVA Anna06:25:11Haniska1961.05.07
Hosszú táv Felnőtt férfi
1H67PARTI AndrásNella Trek Team03:10:25Budapest1982.09.18
2H56SZATMÁRY AndrásWaberer's evopro MTB Team03:11:17Csömör1990.08.21
3H62BURUCZKI SzilárdCube-Csömör03:16:38Budapest1979.01.13
4H33SZALAY PéterBIKE ZONE Gödöllő03:17:50Dunakeszi1981.09.13
5H76BLAZSÓ MártonMesterbike ILB Factory SE03:17:511980.05.26
6H68GERSTMAYER DavidtoMotion Racing by black tusk03:30:02München1996.09.21
7H31BODA Péter KristófMesterbike 575 Team03:42:15Eger1991.06.12
8H9KOVÁCS TamásMesterbike 575 Team03:59:46Budapest1989.04.04
9H46ÁRVA ZsoltFreeriderz SC04:37:32Cegléd1988.06.12
10H60JÓZSA DánielMerida Maraton Team-CST04:53:20Zagyvaszántó1992.03.18
11H54PUSZTAI LászlóSuperior MTB Team05:05:06Budapest1989.03.16
Hosszú táv Master 1 Férfi
1H47HATTYÁR DánielFocus Team Hungary03:29:40Szombathely1985.08.04
2H75ZÓKA-UJHELYI ZoltánSpeed-Way Team03:33:58Budapest1978.10.04
3H8ILLÉS ElődSpeed-Way Team03:52:46Dunakeszi1984.05.18
4H5SZÉKELY Árpádevosoft03:53:55Budapest1986.02.25
5H72NÉMETH GáborZKSE03:54:311982.04.15
6H27DR. BAKOS GergőSalgótarjáni HKE03:56:09Bátonyterenye1981.11.29
7H17POGÁNY TamásVKE-Nelson Pepperl+Fuchs MTB Team04:08:25Veszprém1977.07.12
8H69BÁLENT MichaelPRO CYCLING Team Bratislava04:09:271983.08.14
9H34ÁRVAY DénesBIKE ZONE Gödöllő04:09:30Budapest1981.11.26
10H10BALUKA BalázsTrek SE04:15:50Budapest1978.07.31
11H22FERNYE LajosEgri Bájkerek04:16:34Mátraderecske1982.07.09
12H44MIKÓCZI GézaVKE-Nelson Pepperl+Fuchs MTB Team04:16:55Budapest1978.11.28
13H2BAHUL JózsefÓzdi KE04:19:30Eger1980.11.10
14H38BIHARI TiborTeam Heavy Pedál - Szeged04:22:29Szeged1979.12.25
15H70GŁODKIEWICZ Tadeusz04:23:40Nowy Targ1978.12.20
16H43KOVÁCS Tamás ZombyNAGY SE04:30:00Mátraderecske1984.04.22
17H65SIPOS AttilaBringabanda SC04:30:13Budapest1984.06.14
18H57JUHÁSZ GergelyÉleterő KSE04:36:07Hódmezővásárhely1980.06.03
19H49MAGDICS GáborFocus Team Hungary04:41:53Sopronhorpács1979.08.02
20H64BODNÁR MártonHegyiBringa SE04:44:17Budapest1985.02.08
21H13SCHLEINING RudolfPrimavera SZKSC04:47:06Szeged1985.07.25
22H3KIS AndrásPrimavera SZKSC04:55:08Szeged1979.02.23
23H71PIERWOŁA Piotr05:05:16Nowy Targ1982.05.07
24H14MOLNÁR CsabaGyilkos Lódarazsak SE05:53:12Budapest1979.04.27
DNFH16ZSIVITY ZoránMesterbike 575 Team00:00:07békéscsaba1986.11.08
DNFH53DÓSA MártonVitalitás SE00:00:56Érsekvadkert1980.06.25
DNFH73VASS Péter00:00:581982.01.29
Hosszú táv Master 2 Férfi
1H29KIS JózsefMerida Maraton Team-CST03:47:30Nyíregyháza1972.06.11
2H74BRÁZ LadislavŠportový klub HORAL-ALTO Slovakia Svit03:52:181974.02.10
3H55VÁRALLYAI LászlóBakony Racing Team03:52:25Győr1976.02.01
4H40VAS PéterMerida Maraton Team-CST03:55:18Kiskunlacháza1971.03.19
5H35SZILÁGYI Szabolcs03:58:12Gödöllő1971.07.16
6H20KISS AndrásBIKE ZONE Gödöllő03:59:48Gödöllő1975.01.17
7H59SZAPOR GergelyVeloPrima SC04:00:13Esztergom1977.01.19
8H48KAKAS LászlóFocus Team Hungary04:09:14Budapest1975.12.23
9H50PAP SándorFocus Team Hungary04:09:49Sopron1977.06.09
10H28RÁCZ SzabolcsSalgótarjáni HKE04:13:17Eger1972.05.12
11H18GYŐRE ZoltánBike4life04:15:24Szentendre1975.08.05
12H24HORVÁTH JózsefMesterbike 575 Team04:20:25Budapest1975.04.09
13H61VOCK BalazsBakony Racing Team04:20:27Gic1970.02.04
14H63LIZÁN PéterVegan Energy Food Team04:25:16Halásztelek1973.09.29
15H4LADÁNYI MiklósMerkapt Maraton Team SE04:28:03Budapest1974.07.23
16H39FODOR GáborSalgótarjáni HKE04:28:51Agárd1975.06.12
17H12ZSEMBERI ZoltánBringabanda SC04:32:45Vác1977.07.27
18H45TAMÁS TiborFreeriderz SC04:39:11Miskolc1969.07.07
19H42FARKAS AttilaSalgótarjáni HKE04:39:30Szentendre1974.10.26
20H25ELEK Gábor04:42:57Budapest1976.04.13
21H11FEJES Barnabás04:52:43Nagykovácsi1969.07.07
22H6DR. BUVÁR István04:53:22Mezőkovácsháza1973.07.08
23H58GROSZ ZoltánBringabanda SC04:57:11Budapest1976.07.12
24H52WILFING ZoltánFocus Team Hungary05:35:01Fertőd1974.01.28
25H7GYÖNGYÖSI LászlóPrimavera SZKSC05:40:33Szeged1968.09.27
26H19SILINGER IstvánMarcali KSE05:55:25Marcali1969.05.26
27H37BOGNÁR Tibor06:05:12Budapes1977.01.07
DNFH41PÁL ZsoltBiondo Bike00:00:08Budapest1968.04.30
DNFH77COCIUBA Teofil00:00:40vinga1977.08.01
0