Duna Maraton         
HelyezésRajtszámNévEgyesületIdõHátrányDobogókõ1. kör2. körCél
Hosszú táv Felnõtt férfi
1H59SZATMÁRY AndrásCube-Csömör4:36:160:00:001:33:020:56:390:55:101:11:16
2H60BURUCZKI SzilárdCube-Csömör4:38:570:02:411:33:100:56:300:55:111:13:58
3H20SZALAY PéterBike Zone Gödöllõ4:40:280:04:121:33:190:56:200:55:101:15:31
4H37GÖNCZY Gergõ4:59:060:22:491:34:220:59:031:00:591:24:35
5H58KUBA RonaldOKR Cycles5:17:450:41:291:43:591:04:271:02:511:26:20
6H66VOCK MátyásBakony Racing Team KSE5:19:310:43:151:44:171:03:321:04:041:27:29
7H14TÖRÖK Ince6:37:302:01:142:06:131:20:461:23:101:47:11
8H53JÓZSA DánielMerida Maraton Team-CST6:43:032:06:472:06:401:21:351:30:451:43:46
9H77PUSZTAI LászlóSuperior MTB Team6:56:002:19:442:06:361:26:401:28:311:54:01
10H12GOTTHÁRD Balázsteam3K7:09:572:33:412:08:561:28:331:32:211:59:55
DNFH29KAZI Alex4:04:29-2 kör2:29:551:34:21
Hosszú táv Master 1 Férfi
1H62HATTYÁR DánielFocus Team Hungary4:53:280:00:001:33:440:59:400:59:141:20:42
2H28SZÉKELY Árpádevosoft5:24:560:31:271:44:101:05:071:06:561:28:34
3H64ILLÉS ElõdSpeed-Way Team5:42:120:48:441:47:231:09:251:11:511:33:24
4H6HEGEDÛS ÁdámBike Zone Gödöllõ5:51:510:58:231:50:361:13:461:13:081:34:13
5H48LIEBER Laszlo5:54:451:01:171:54:141:13:001:13:291:33:51
6H13SZEDLACSEK Ottóteam3K5:55:511:02:231:53:501:10:151:13:251:38:05
7H38ÁRVAY DénesBike Zone Gödöllõ5:59:501:06:221:53:381:11:451:15:571:38:22
8H49SIPOS AttilaBringabanda SC6:05:521:12:241:50:421:12:091:18:521:43:58
9H5FERNYE LajosEgri Bájkerek6:18:521:25:241:53:101:20:091:20:511:44:28
10H63MAGDICS GáborFocus Team Hungary6:20:061:26:381:56:251:18:151:24:101:41:02
11H43KOVÁCS TamásNagy SE6:26:481:33:201:58:071:15:131:24:061:49:13
12H65TIMÁR Tibor6:43:201:49:522:07:101:21:311:24:371:49:47
13H7VARGA Zoltán6:48:051:54:362:03:411:19:241:26:431:58:03
14H36ÁRVA ZsoltFreeriderz SC6:53:312:00:031:59:001:14:451:21:512:17:48
15H46BODNÁR MártonHegyibringa SE7:02:322:09:042:11:401:17:471:31:272:01:28
DNFH16DÓSA MártonVitalitás Sportegyesület6:59:14-1 kör2:42:371:48:272:27:54
DNFH31SCHMIDT Zoltán5:03:08-3 kör5:02:56
DNFH78SZABÓ AttilaVegan Energy Food Team0:00:10-4 kör
Hosszú táv Master 2 Férfi
1H51HASENFRATZ PéterPCCC5:15:290:00:001:40:071:01:571:03:531:29:23
2H42KIS JózsefMerida Maraton Team-CST5:16:550:01:261:44:101:03:421:03:281:25:29
3H3JIDOVU CRISTIAN5:34:310:19:021:44:191:04:051:07:441:38:11
4H26RÁCZ SzabolcsSalgótarjáni HKE5:51:510:36:221:50:571:12:011:13:201:35:25
5H4HORVÁTH JózsefMesterbike 575 Team5:56:400:41:111:55:581:11:431:12:351:36:13
6H57PINTÉR AttilaViniBike5:59:060:43:371:54:511:15:371:14:461:33:42
7H34GÖNCZI AttilaFreeriderz SC5:59:060:43:371:57:551:11:221:11:391:38:01
8H56KAKAS LászlóFocus Team Hungary6:06:100:50:411:51:581:13:591:16:151:43:46
9H47SZAPOR GergelyVeloPrima SC6:06:390:51:101:57:011:12:501:16:261:40:08
10H52KISS Zoltán6:20:271:04:582:02:081:16:381:21:021:40:29
11H24FARKAS AttilaSalgótarjáni HKE6:43:201:27:512:06:461:21:521:25:221:49:06
12H35NAGY Sándor AttilaBrigetio KSE6:43:231:27:542:00:461:18:011:21:122:03:07
13H50FEKETE Gábor6:43:391:28:092:02:581:18:571:30:031:51:25
14H54FÖLDESI GáborCrosskovácsi SE6:52:291:37:002:05:111:23:391:30:191:53:09
15H11FEJES Barnabás6:56:001:40:312:13:041:20:531:24:101:57:38
16H33ELEK Gábor6:56:541:41:252:12:241:21:141:28:111:54:55
17H8DR. BUVÁR István7:00:021:44:322:13:081:24:201:30:521:51:29
18H80TAKÁTS György7:15:412:00:122:02:401:18:092:00:271:54:14
19H40BÉRCZES LajosBike4life7:34:212:18:522:17:451:30:091:43:402:02:34
DNFH17LADÁNYI MiklósMerkapt Maraton Team SE6:22:27-1 kör2:26:221:51:152:04:34
DNFH55HAR TZVI Ran6:43:31-1 kör2:41:401:44:042:17:32
DNFH79GAJDOS Béla7:34:46-1 kör2:48:122:07:062:39:16
DNFH67SZÉP Lajos Attila5:30:27-2 kör3:03:052:27:12
DNFH25FODOR GáborSalgótarjáni HKE0:00:14-4 kör
Közép táv U19 Férfi
1K292BOGNÁR Ábel2:58:060:00:002:58:02
2K80KANYÁRI BotondSuperior MTB Team2:58:090:00:022:58:04
3K264ZOLLER Márton IstvánBringaAjka KSE3:08:240:10:173:08:19
4K271HRENKÓ NorbertNYKSE3:21:500:23:433:21:42
Közép táv U19 Nõ
1K67BUVÁR EszterSuperior MTB Team4:41:430:00:004:41:12
Közép táv Felnõtt férfi
1K313BÚR ZsoltVialand Racing Team2:45:260:00:002:45:10
2K370ZÁRAY LászlóMerida Maraton Team-CST2:52:410:07:142:52:35
3K377FÖLDI BenceBVSC-Zugló2:52:420:07:162:52:32
4K314DOLEZSAI BalázsVKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team2:58:080:12:422:57:56
5K362NAGY BarnabásBike Zone Gödöllõ3:01:110:15:453:00:57
6K272CSONKA OlivérWaberer's Trek Team3:02:220:16:563:02:03
7K113VARGA ViktorTamási MTB SC3:04:140:18:483:04:06
8K379GERSTMAYER DávidtoMotion Racing by black tusk3:05:110:19:453:05:03
9K58DARÁNYI BencePéceli TE Cseuz Ördögei3:05:280:20:013:05:15
10K137RADVÁNYI NorbertAKSE3:10:300:25:043:10:23
11K310TÓTH MarcellWaberer's Trek Team3:10:320:25:063:10:15
12K105MÁHR PéterBIKE ZONE Gödöllõ3:11:350:26:093:11:26
13K175BENKE Gábor3:17:500:32:243:17:34
14K153SZEDERKÉNYI BenceFillari Team Budaörs3:17:500:32:243:17:24
15K73GRÉCZI IstvánBringabanda SC3:20:560:35:303:20:42
16K263NOCHTA ZsoltVKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team3:21:430:36:173:21:27
17K378CSONTÓ ÁdámBVSC-Zugló3:22:200:36:543:22:08
18K130VINGL BalázsWaberer's Trek Team3:28:120:42:463:27:41
19K19HORNUNG AndrásVKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team3:32:290:47:023:32:14
20K372ERÕS András3:33:250:47:593:33:14
21K134NÉMETH Szabolcs3:36:220:50:563:36:06
22K363BECSEY Ákos3:40:540:55:283:40:40
23K257GÖNCZY DávidGIANT Gyömrõ3:41:150:55:493:40:50
24K239VICZE GergõMerkapt Maraton Team SE3:41:460:56:203:41:21
25K48KÁLÓCZI BalázsVKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team3:43:180:57:523:43:03
26K118SZÜGYI András3:48:001:02:343:47:28
27K249VARGA NorbertKKB SE3:52:281:07:023:52:08
28K369KOZMA Dominik3:53:451:08:193:53:29
29K152SZAKÁCS Márk4:00:411:15:153:59:57
30K268PALESS GergelyPéceli TE Cseuz Ördögei4:04:031:18:374:03:50
31K173BAKOS TamásBIKE ZONE Gödöllõ4:07:301:22:034:07:07
32K24BORBÉLY IstvánJbike Team4:08:261:22:594:08:01
33K68DOSZEV GáborBringabanda SC4:08:331:23:074:08:17
34K168VERES Balázs4:10:381:25:124:10:28
35K91FEJES GergõVegan Energy Food Team4:13:131:27:474:12:40
36K124NAGY Norbert4:14:361:29:104:14:13
37K121JÁSZ Dániel4:18:521:33:264:18:14
38K81OLÁH Levente4:23:491:38:234:23:25
39K139MAGYAR Márk4:31:261:45:594:31:02
40K375CSERNENSZKY Áron4:32:521:47:264:32:06
41K131WEISZ Dániel4:40:521:55:254:40:30
42K245JANCSIKIN MilanTeam Heavy Pedál - Szeged4:44:331:59:074:44:04
43K36KOVÁCS Gergely4:50:222:04:564:49:41
44K243BÖRÖCZKY Péter4:52:012:06:354:51:37
45K167VASZKÓ Péter4:54:302:09:044:54:21
46K182BELENCSÁK Dorián MilánSuperior MTB Team4:58:082:12:414:57:21
47K283ZEMPLÉNYI György5:19:392:34:125:18:55
48K169ÁDÓK Róbert5:25:572:40:305:25:39
DNFK359SZOBOTA László0:00:20-1 kör
DNFK115KISS László0:00:21-1 kör
DNFK274RÉVFALUSI BalázsWaberer's Trek Team0:00:23-1 kör
DNFK354NÉMETH Lõrinc0:00:47-1 kör
Közép táv Felnõtt nõ
1K303SCHMIDEL ReginaFocus Team Hungary3:22:410:00:003:22:36
2K366HORVÁTH AdélMerida Maraton Team CST3:46:340:23:533:46:28
3K289LÁSZLÓ TamaraKSI.SE3:54:350:31:543:53:51
DNFK371HAFFNER KataVKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team0:00:06-1 kör
Közép táv Master 1 Férfi
1K225TIMÁR ZsoltBakony Racing Team KSE3:01:140:00:003:01:01
2K57CZINKOCZKI ZoltánBringabanda SC3:03:200:02:063:03:13
3K184VARGA IstvánSzingo-Fehérvár3:04:380:03:243:04:24
4K223IBRÁNYI AttilaVitalitás Sportegyesület3:09:380:08:243:09:24
5K208DR. BAKOS GergõSalgótarjáni HKE3:11:390:10:253:11:14
6K129SZABÓ ZsoltÉleterõ KSE3:12:450:11:313:12:37
7K116ÖKRÖS BenedekMesterbike 575 Team3:16:210:15:073:16:11
8K183LEBEDY Máté3:16:250:15:113:16:02
9K149HORVÁTH GáborTeam Heavy Pedál - Szeged3:16:300:15:163:16:22
10K74HACSI Ákosteam3K3:17:450:16:313:17:18
11K43MÁJER Balázs3:25:350:24:213:25:13
12K261TAPASZTO Zsolt3:25:400:24:263:25:09
13K201PILISKÓ Richárd3:28:330:27:193:28:09
14K276BAHUL JózsefÓzdi Kerékpáros Egyesület3:30:250:29:103:30:17
15K309HOMONNAY AndrásROPRINT Racing Team3:31:400:30:263:31:30
16K262TÓTH Tiborevosoft3:34:080:32:543:33:57
17K297VÉGH Zoltán3:34:100:32:563:33:26
18K49MOLNÁR Gergely3:35:040:33:503:34:43
19K360KIS Balázs3:35:040:33:503:34:36
20K21HARSÁNYI Zoltán3:35:050:33:513:34:33
21K293ALEXANDRU Bran669 seiseinove team3:35:100:33:563:34:37
22K10KISPÁL GáborJbike Team3:37:090:35:553:36:55
23K212SZURMIK Attila3:38:170:37:033:37:50
24K307NÉMETH Zoltán3:43:540:42:403:43:10
25K181KATONA Bálint3:45:480:44:343:45:23
26K64SVÉD CsabaWaberer's Trek Team3:45:530:44:383:45:27
27K14EISEMANN RóbertBrigetio KSE3:46:320:45:183:46:16
28K299BREIER Gábor3:51:000:49:463:50:41
29K112ZENTAI ZsoltSuperior MTB Team3:54:530:53:393:54:12
30K219VADÓCZ MátéSzingo SE3:57:180:56:043:56:47
31K255NAGY FerencDöke Komlói Egyesülete3:57:220:56:083:57:00
32K94MOLNÁR LórándÉleterõ KSE3:57:360:56:223:57:07
33K156TÓTH Attila ZoltánKTM Teszt Team4:00:300:59:164:00:00
34K202TAKÁCS Máté4:01:171:00:034:00:30
35K88PUTZER AlexFRO Racing4:02:261:01:124:02:04
36K87PALLAG Tamás4:03:511:02:374:03:32
37K9TAMÁS Pál4:06:151:05:014:05:42
38K193MACSÓ Kornél4:06:321:05:184:06:19
39K11PAP Péter4:10:021:08:484:09:29
40K265IZBÉKI Bálint4:12:211:11:074:11:23
41K82SZASZKÓ GergõEGER MTB4:12:341:11:204:12:10
42K56CSÖMÖZ Szabolcs4:17:211:16:074:16:44
43K86NAGY Bence BendegúzSuperior MTB Team4:20:481:19:344:20:00
44K229GACSÁRI Tamás4:24:371:23:234:23:59
45K244TÖRÕCSIK Péter Bálint4:28:231:27:094:27:40
46K161BÖRCSÖK Attila4:30:321:29:184:30:04
47K238GREGOR Barnabás4:38:451:37:314:38:15
48K236JÁGER Bálint4:39:361:38:224:38:55
49K227HÓDI Zoltán4:43:451:42:314:43:15
50K311HALÁSZ Bálint4:45:501:44:364:45:11
51K40SZABÓ Gábor4:49:161:48:024:48:30
52K138JUHÁSZ Sándor4:49:501:48:364:49:15
53K35KIS Péter4:50:211:49:074:49:40
54K65WOLSKY Norbert4:51:591:50:454:51:50
55K215SZÖGI Csaba4:52:291:51:154:51:44
56K246BALAZS Gyenes4:53:331:52:194:52:47
57K231KINCSES Tamás4:54:011:52:474:53:18
58K214OSKÓ Dániel4:57:101:55:564:56:34
59K220KÕFALUSI Viktor5:01:142:00:005:00:32
60K254PISÁK István5:01:352:00:215:01:10
61K269KISS Attila5:09:402:08:255:09:03
62K20MÓNI Péter5:14:032:12:495:13:24
63K306CSERNENSZKY János5:33:142:32:005:32:28
64K128MRÁZIK András5:56:592:55:455:56:32
65K224HUGYECSEK Szilveszter6:12:123:10:586:11:27
66K221GAZDAG Péter6:40:483:39:346:40:11
DNFK367KECSKEMÉTI LászlóBosch0:00:30-1 kör
DNFK140PRIMÁSZ PéterMerida Maraton Team-CST0:00:33-1 kör
DNFK234FODOR LászlóNAGY SE0:00:40-1 kör
Közép táv Master 1 Nõ
1K85TANÁCS GabriellaTeam Heavy Pedál Szeged3:35:250:00:003:35:16
2K305PATAKY KittiSuperior MTB Team3:57:590:22:343:57:44
3K187CSOBAY NóraMerida Maraton Team-CST4:04:080:28:424:04:03
4K186PETROVITS-JUHÁSZ TímeaMerida Maraton Team-CST4:09:140:33:494:08:52
5K278MRÁZ KatalinSzáguldó Virágok SE4:19:220:43:564:19:00
6K284TOADER Gabriela669 seiseinove team4:27:420:52:174:27:10
7K136SCHMIDTNÉ LAPOSA Viktória4:33:080:57:434:32:34
8K207NAGY NoémiSzingo-Fehérvár4:41:111:05:464:41:06
9K98HUDÁK SzilviaMerkapt Maraton Team SE5:52:27-1 kör
DNFK357BICSKEI Anna0:00:33-1 kör
Közép táv Master 2 Férfi
1K252DALLOS KornélTatanka Racing Team3:00:320:00:003:00:23
2K162CSÁMPA TiborCube-Csömör3:04:300:03:583:04:22
3K296SPECZIÁR ViktorKõbányai Torna Club3:05:060:04:333:04:58
4K376JÚLIUS Matovcik3:06:450:06:133:06:38
5K191KOVÁCS AndrásMerida Maraton Team-CST3:07:210:06:493:07:14
6K171TÓTH RajmundWaberer's Trek Team3:08:130:07:403:08:01
7K295SZILÁGYI SzabolcsMASH Racing Team3:08:340:08:023:08:14
8K210MINÁROVICS KrisztiánWaberer's Trek Team3:10:320:10:003:10:12
9K266DERVALICS GáborFemat-ZKSE3:11:130:10:413:10:45
10K61VASTAG SzabolcsBIKE ZONE Gödöllõ3:11:330:11:003:11:19
11K218TAKÁCS SzabolcsSólyom Team3:11:460:11:133:11:26
12K308PETER Jasenovec3:14:080:13:353:13:50
13K172KANDZSAROV Peter3:14:270:13:553:14:12
14K30PAPP AtillaMeditech Sport Club3:14:270:13:553:14:18
15K145CSER AttilaROPRINT Racing Team3:21:450:21:123:21:21
16K104MAKADÁN TiborBIKE ZONE Gödöllõ3:23:030:22:313:22:48
17K22KISS IstvánBike Zone Gödöllõ3:23:310:22:593:23:21
18K188FEDOR IstvánMerida Maraton Team CST3:23:420:23:093:23:33
19K41TÓTH István3:24:320:24:003:24:19
20K78MRÁZ JánosTeam Heavy Pedál - Szeged3:27:410:27:093:27:33
21K230MOLNÁR BálintSpeed-Way Team3:27:530:27:203:27:26
22K373PETROVITS GáborMerida Maraton Team-CST3:28:300:27:583:28:19
23K8BALÁZSI Péter3:29:400:29:083:29:19
24K200GRÁNICZ István3:29:440:29:123:29:20
25K368LIBOR László3:29:580:29:253:29:15
26K302KONDOR GáborFocus Team Hungary3:31:080:30:353:30:57
27K228ZSIGMONDI Zoltán3:32:500:32:183:32:12
28K304VERMES csaba3:33:520:33:193:33:40
29K23VIRÁG ViktorJbike Team3:33:550:33:233:33:39
30K54SZABÓ Gábor3:34:190:33:463:33:46
31K100SZÁSZ IstvánPedáldöngölõk HKE3:35:010:34:293:34:49
32K222LIZÁN PéterVegan Energy Food Team3:36:030:35:303:35:32
33K358ZSEMBERI ZoltánBringabanda SC3:36:340:36:013:36:10
34K250LOSONCZI Laszlo3:38:540:38:213:38:15
35K361RUSORÁN Péter3:39:090:38:363:38:27
36K355VASS JózsefKKB SE3:40:220:39:503:40:02
37K77VEINGARTNER Balázs3:40:540:40:223:40:21
38K53LANDI ZoltánSuperior Team Sopron3:41:150:40:433:41:05
39K7MOHÁCSI GézaBringabanda SC3:41:480:41:153:41:04
40K216VIRÁG László3:42:000:41:283:41:40
41K33FREEMAN Karl3:44:000:43:273:43:29
42K287BALIA TizianoC.S. Tibiscus3:44:030:43:303:43:32
43K109BOGNÁR BalázsSuperior MTB Team3:45:040:44:313:44:38
44K204MIHÁLYI Balázs3:45:170:44:443:44:59
45K155TAMÁS TiborFreeriderz SC3:45:580:45:263:45:23
46K270DR. BÚS LászlóC.E.S.3:46:330:46:003:46:14
47K70MÓDER ZoltánEvolúció Kisbér3:47:190:46:463:46:50
48K258SZAKONYI Gábor3:48:480:48:153:48:22
49K34HOLLÓ TiborMerida Maraton Team-CST3:49:330:49:003:49:21
50K96BAKOCS Péter3:52:410:52:093:52:28
51K46HEGYI Gábor3:53:230:52:513:52:43
52K286CURUTIU AdrianC.S. Tibiscus3:53:540:53:213:53:22
53K4SZÛCS Tibor3:56:130:55:403:55:45
54K213ABRÁN József3:56:170:55:453:55:56
55K356ASZTALOS Gergely3:56:270:55:543:55:59
56K120KUN Dávid3:56:450:56:133:56:33
57K127KOVÁCS GergelyPécsi Junior KE3:59:550:59:233:59:15
58K248TÖRÖK AndrásCrosskovácsi Bikeschool4:01:031:00:314:00:22
59K79VÁRKONYI GáborÉleterõ KSE4:01:261:00:544:00:58
60K242OSZTERMANN LászlóSuperior Team Sopron4:01:381:01:054:01:26
61K374PÁTKAY Balázs4:03:391:03:064:03:05
62K50TELEK GyörgyFillari Team Budaörs4:03:431:03:114:03:02
63K235KURINCZI Engelbert4:05:391:05:064:05:09
64K132JUHÁSZ Ferenc4:07:311:06:594:07:09
65K291KELEMEN Attila4:07:471:07:154:07:26
66K63NAGY ZoltánMerida Maraton Team-CST4:09:141:08:424:08:39
67K241DEBRE László4:11:061:10:334:10:35
68K179NYIRCSÁK RolandEGER MTB4:11:181:10:454:10:55
69K226PINCZE GáborPCCC4:12:181:11:464:11:36
70K39GOMBOLAI LászlóVitalitás Sportegyesület4:13:351:13:034:13:08
71K45BAGI Csaba4:15:041:14:324:14:41
72K294MIHÁLY Tamás4:15:521:15:194:15:39
73K47KISJESZENI-JESZENSZKY Zsolt4:16:011:15:284:15:43
74K251SZÁVA TamásKisvárda és Környéke Bringások KSE4:17:311:16:594:17:11
75K199KÓSZÓ BalázsTeam Heavy Pedál - Szeged4:17:311:16:594:17:21
76K189KARAKAI ViktorMerida Maraton Team-CST4:17:331:17:004:17:04
77K203HERCEG ZoltánSuperior MTB Team4:18:361:18:044:18:17
78K300DVORÁN Péter4:18:361:18:044:18:18
79K253KÁROLY JánosPéceli TE Cseuz Ördögei4:20:191:19:474:20:06
80K55BRÁJER GáborMerida Maraton Team-CST4:20:201:19:474:19:43
81K279SILINGER IstvánMarcali KSE4:20:511:20:194:20:30
82K312GECSEI Richárd4:22:501:22:174:22:12
83K42DR. SZABÓ Ákos4:23:121:22:394:22:33
84K281HORVÁTH ZsoltMarcali KSE4:23:171:22:444:22:55
85K27MÁRTON András4:24:211:23:484:24:03
86K108SIKE András4:25:561:25:244:25:32
87K151NAGYISTÓK GáborAgro-Alfa Team4:27:101:26:374:26:27
88K3NOVÁK ZoltánVKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team4:27:231:26:504:27:07
89K17NAGY Tamás4:28:441:28:124:28:13
90K38LOBODA Attila4:30:191:29:474:29:49
91K298KUTI Zoltán4:31:321:30:594:30:52
92K126KISS Benedek4:31:331:31:014:30:55
93K164BODZÁN József4:35:141:34:414:34:41
94K62MÉSZÁROS Zsolt4:37:381:37:054:37:20
95K185KOPPÁNY BarnabásEGER MTB4:39:081:38:364:38:46
96K90DIENES BarnabásEGER MTB4:39:481:39:164:39:25
97K197TÓTH Tibor4:42:211:41:484:41:43
98K232KINCSES István4:43:081:42:364:42:24
99K158TÓTH István4:44:251:43:534:43:49
100K144TÓTH Ferenc4:44:281:43:554:43:53
101K240VICZE JózsefEsztergomi Küllõszaggatók Kerékpár Egyesület4:46:151:45:434:45:59
102K122ZIMMER Mátyásevosoft4:51:551:51:224:51:27
103K206VARGA Tamás4:55:151:54:424:54:39
104K92BOGNÁR Tibor4:56:591:56:274:56:16
105K209HAMAR LászlóAlpinbike Team Endura Giant High54:57:501:57:174:57:33
106K12SZÁNTÓ CsabaSuperior MTB Team4:57:591:57:274:57:31
107K194FETTER ZsoltPCCC4:59:181:58:464:59:06
108K198SZEPESI Antal5:21:462:21:145:21:10
109K160BINDER LászlóÉleterõ KSE5:22:442:22:115:22:02
110K32BAKSAY GergelySuperior MTB Team5:34:162:33:435:33:38
111K217HANKÓ Tamás5:43:462:43:135:42:59
112K28NÁNAI CsabaBringabanda SC5:49:012:48:295:48:18
Közép táv Master 2 Nõ
1K273KIRÁLY KatalinWaberer's Trek Team3:53:110:00:003:53:06
2K190KARÁCSONYI IldikóMerida Maraton Team-CST4:02:050:08:544:02:00
3K101MIKLÓS MáriaBike Zone Gödöllõ4:18:060:24:544:17:41
4K71HORVÁTH ÁgnesMeditech Sport Club4:27:380:34:274:27:27
Közép táv Master 3 Férfi
1K211EGEI TamásWaberer's Trek Team3:11:440:00:003:11:38
2K170TORDAI CsabaWaberer's Trek Team3:21:010:09:163:20:54
3K119TAKÁCS GáborSalgótarjáni HKE3:31:440:19:593:31:37
4K380SZABÓ GyörgyK4bike3:33:310:21:473:32:54
5K103LÕRINCZ JánosBike Zone Gödöllõ3:33:500:22:063:33:44
6K29DOLONAI GyörgyMeditech Sport Club3:34:590:23:153:34:51
7K205MIHÁLYI Zoltán3:35:020:23:173:34:43
8K37KÁPLÁR FerencSEVEN HILLS MTB SC-Tuttibringa3:35:180:23:333:35:07
9K52KARDOS Tibor480-Fit Boys Cycling3:44:000:32:153:43:53
10K157TÓTH ÁrpádBike4life3:46:060:34:223:45:52
11K316GONDA Milan3:46:340:34:493:46:18
12K315SCHMIDEL Károly3:47:420:35:573:47:31
13K267SAJCZ LászlóPéceli TE Cseuz Ördögei3:47:560:36:113:47:41
14K259BAKÓ CsabaTelekom SC3:57:070:45:233:56:42
15K84MOLNÁR László3:57:360:45:513:56:57
16K111GELENCSÉR FerencSuperior MTB Team4:01:170:49:324:01:10
17K44ZONKÓ FerencMerida Maraton Team-CST4:04:080:52:234:03:56
18K13TUMBÁSZ József4:04:100:52:254:03:59
19K97DZÚRÓ Zoltán4:05:160:53:314:04:55
20K256FÜLÖP Tamás4:08:260:56:414:08:05
21K233MAYER Zsolt4:09:570:58:134:09:11
22K110DÓZSA GyörgySuperior MTB Team4:11:370:59:534:11:30
23K2KOVÁCS LászlóWaberer's Trek Team4:11:441:00:004:11:38
24K133HALÁSZ Jozsef4:15:111:03:274:14:46
25K364DALOS Attila4:24:361:12:524:24:07
26K93KAZI György4:24:451:13:014:24:10
27K146DEÁK Ferenc4:25:591:14:144:25:34
28K285CRISTOFALETTI Corrado669 seiseinove team4:27:431:15:594:27:11
29K60SZABÓ ImreVegan Energy Food Team4:31:291:19:444:31:09
30K15VUKOVICS JózsefC.E.S.4:33:301:21:454:33:11
31K288KÁRAI László4:33:461:22:014:33:06
32K192FEST TiborBlue Scorpions - MAVIC4:36:371:24:524:36:05
33K114KONDACS ZoltánTeam Heavy Pedál - Szeged4:38:451:27:004:38:27
34K66PROHÁSZKA LászlóFESTO - AM SE4:43:451:32:014:43:24
35K365DALOS István4:52:191:40:344:51:49
36K174BALÁZS Miklós4:53:321:41:474:52:43
37K260SZENDREI LászlóMerkapt Maraton Team SE5:01:251:49:415:00:42
38K247BENEDEK Zoltán5:04:541:53:095:04:14
DNFK75KONCZ Róbert0:00:28-1 kör
Ebike 0-500Wh férfi
1EB6GÁBOR Grillmayer2:49:200:00:002:48:34
2EB2HEUSCHMIDT Attila3:13:110:23:503:11:44
3EB4DIENES István3:36:280:47:073:35:50
4EB5HARSÁNYI Gergely3:56:401:07:193:56:07
Rövid táv U15 Fiú
1R113DÓZSA Zétény GyörgySuperior MTB Team1:32:360:00:001:32:25
2R196SZARKA RegõÓzdi Kerékpáros Egyesület1:33:130:00:371:33:00
3R359KÁRPÁTI BálintKõbányai Torna Club1:40:180:07:421:40:05
4R250FELDHOFFER BálintSuperior MTB Team1:40:250:07:491:40:07
5R257HUNICS BalázsSuperior MTB Team1:45:310:12:541:45:01
6R290VICZE BálintEsztergomi Küllõszaggatók Kerékpár Egyesület2:41:331:08:562:40:57
Rövid táv U17 Férfi
1R371MINÁROVICS KrisztiánWaberer's Trek Team1:19:460:00:001:19:31
2R373KOSÁNYI Péter GáborFocus Team Hungary1:24:560:05:101:24:24
3R124VARGA MarcellTamási MTB SC1:25:230:05:361:25:11
4R29OSTERLING ÁdámMASH Racing Team1:26:490:07:031:26:34
5R66MARÓTI Dávid1:27:450:07:581:27:37
6R249FELDHOFFER BotondSuperior MTB Team1:31:520:12:061:31:34
7R277TÓTH BálintSuperior MTB Team1:35:220:15:361:34:46
8R326SAJCZ GergõPéceli TE Cseuz Ördögei1:38:190:18:331:37:57
9R379TAR Bálint Pál1:40:010:20:151:39:46
10R90CSERVÁK Zalán GáborKerékpár Klub Kazincbarcika1:41:450:21:591:41:32
11R329WÁGNER Dávid1:43:380:23:521:43:04
12R332TÖVISSI Bence1:45:360:25:501:45:13
13R179SÁTORI Szabolcs BenceCrosskovácsi Bikeschool1:49:030:29:171:48:11
14R102FLAMICH Dávid1:58:080:38:221:57:06
15R313KOVÁCS Dominik2:01:310:41:452:01:20
16R415BERTALAN Márt2:04:280:44:422:03:59
17R125TATAI BálintEvolúció Kisbér2:09:090:49:232:08:08
18R383MOLNÁR Marcell2:10:520:51:062:09:48
Rövid táv U17 Nõ
1R129BALI SáraSalgótarjáni HKE1:34:580:00:001:34:27
2R410BARANYA Rebeka2:15:320:40:342:15:25
Rövid táv U19 Férfi
1R162IZSÓ NorbertAKSE1:19:450:00:001:19:40
2R283SZABÓ RolandTatanka Racing Team1:20:270:00:421:20:20
3R182VÁRNAI JenõK4bike1:22:420:02:561:22:34
4R72DARÁNYI MátéPéceli TE Cseuz Ördögei1:22:420:02:561:22:22
5R69PINTÉR PatrikTatanka Racing Team1:24:590:05:141:24:52
6R414TÓTH DávidWaberer's Trek Team1:26:140:06:291:25:50
7R123SZEDELI KrisztiánTamási MTB SC1:26:320:06:471:26:27
8R67MARÓTI JánosTatanka Racing Team1:30:080:10:221:30:00
9R117SZVERCSEK MárkSuperior MTB Team1:31:370:11:511:31:31
10R195STEVÁNYIK BenedekViniBike.hu1:35:580:16:121:35:32
11R110SÓS BendegúzSuperior MTB Team1:39:130:19:271:39:08
12R279CSONTOS Balázs1:43:060:23:211:42:25
13R370POLYÁK Dániel1:45:030:25:181:44:39
14R157JANÓ ÁdámTatanka Racing Team1:51:510:32:051:51:42
15R311VÁRADI AndrásMLINKÓSOK1:54:130:34:271:53:46
DNFR232HORVÁTH Balázs Máté0:00:20-1 kör
Rövid táv U19 Nõ
1R132KOTROCZÓ DorkaSalgótarjáni HKE1:43:040:00:001:42:48
2R151GELLE OlíviaBrigetio KSE2:10:520:27:472:10:27
3R147HALÁSZ Angéla2:14:570:31:522:14:22
Rövid táv Felnõtt férfi
1R105HUGAUF MarcellFillari Team Budaörs1:17:000:00:001:16:50
2R247PRÁJCZER PéterKTM Teszt Team1:18:130:01:121:18:05
3R47MOLNÁR-FARKAS Gergõ1:21:030:04:021:20:52
4R144MARLOK Szabolcs1:21:510:04:511:21:45
5R169KÁMÁN KrisztiánROPRINT Racing Team1:23:560:06:551:23:45
6R418FARKAS BalázsÓzdi KE1:24:520:07:511:24:34
7R164LASSÚ BenceSuperior MTB Team1:26:140:09:141:26:03
8R114MAJOROS CsabaSuperior MTB Team1:26:320:09:311:26:21
9R99KOLLÁR Dani1:26:420:09:421:26:23
10R348TÓTH KrisztiánMASH Racing Team1:28:220:11:221:28:07
11R93KANYÁRI ZsomborViniBike.hu1:29:200:12:191:28:54
12R406FARKAS Dániel LeventeTelki Bike Team1:32:040:15:041:31:34
13R285BARDÓCZKI ValentinMátra Biker SC1:32:560:15:561:32:40
14R115MIKUSKA TamásSuperior MTB Team1:33:420:16:421:32:52
15R57RADNAI Attila1:33:440:16:441:33:23
16R177SIMON PéterSuperior MTB Team1:35:370:18:371:35:14
17R48MÉSZÁROS Gábor1:37:240:20:241:36:56
18R154SÓNYÁK SzabolcsSuperior MTB Team1:40:330:23:321:40:19
19R278KENESEI Benjámin1:43:380:26:371:42:44
20R234STEFANUT-GYÕRFI DánielSuperior Team Sopron1:44:280:27:271:43:57
21R26HUGYECZ Attila1:44:540:27:531:44:34
22R295TÓTH Gergely1:45:360:28:351:45:15
23R21NEUFELD DávidPéceli TE Cseuz Ördögei1:46:160:29:161:45:49
24R246RÁCZ Balázs MarcellMerida Maraton Team-CST1:52:330:35:331:51:40
25R183ZSUTAI Máté1:53:400:36:391:53:19
26R342KOVÁCS Máté AntalSportstuff Racing1:54:060:37:061:53:25
27R272HRUBOS Márton1:54:240:37:241:53:37
28R253DOMONKOS Dániel1:54:490:37:491:54:07
29R121MÁTHÉ GáborTamási MTB SC1:57:390:40:391:56:45
30R7SEBÕK GáborNAGY SE1:57:400:40:401:57:14
31R430BÁNRÉVI Zsolt1:58:340:41:341:57:26
32R267CSUTÁR Dávid1:58:530:41:521:58:06
33R394RIGÓ Gergõ KrisztiánEsztergomi Küllõszaggatók Kerékpár Egyesület2:05:190:48:182:04:56
34R422MAKK László2:07:100:50:102:06:11
35R429TÓTH Márk2:48:521:31:522:47:42
36R428RÁTKAY Kristóf4:22:123:05:124:21:03
DNFR352TÓVAJ DánielSportstuff Racing0:00:41-1 kör
Rövid táv Felnõtt nõ
1R95KUBIK CsengeSuperior MTB Team1:32:250:00:001:32:18
2R281KÖDMÖN Dorottya2:03:240:30:582:03:10
3R244BOBULA Dalma2:08:330:36:072:07:38
4R340DÚL BernadettÓzdi KE2:16:030:43:372:15:19
5R358PROMMER Anett2:38:231:05:572:37:16
6R276MÁRKUS Fanni2:49:481:17:222:49:00
7R316BERÉNYI Klaudia3:27:161:54:503:26:04
8R427KOVÁCS Zita Lilla4:22:122:49:464:21:04
Rövid táv Master 1 Férfi
1R324RÓZSAVÖLGYI PéterFRO Racing1:18:170:00:001:18:11
2R163HORVÁTH GergõSeven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa1:18:550:00:381:18:46
3R525SZEGEDI GáborTelekom SC1:19:480:01:311:19:39
4R106KROMPÁCZKI PéterKTM Teszt Team1:20:250:02:071:20:16
5R176RIEGEL DánielSuperior MTB Team1:21:020:02:451:20:32
6R130BÁLINT JózsefSalgótarjáni HKE1:21:520:03:341:21:15
7R372VÁRHIDI Zoltán GáborMerida Maraton Team-CST1:22:010:03:431:21:54
8R389GERGÁCZ PéterKTM TESZT TEAM1:22:570:04:391:22:47
9R384BÖJTE Csongor1:24:580:06:411:24:41
10R319HÁDEN TamásFemat-ZKSE1:25:080:06:511:25:04
11R12DEMETER ZoltánSuperior MTB Team1:25:540:07:371:25:42
12R216TAKÁCS ZoltánMerida Maraton Team-CST1:26:190:08:011:26:14
13R312VÁMOS László1:26:320:08:141:26:23
14R199NERUDA Nándorevopro1:28:470:10:291:28:33
15R101RAKOVICS MártonVuelta Sportegyesület1:30:150:11:571:29:53
16R338BORSI TamásÓzdi KE1:30:520:12:351:30:33
17R171GERCSÉNYI AndrásMátra Biker SC1:31:080:12:501:30:53
18R44JUHÁSZ Ákos1:31:590:13:411:31:47
19R225VÖDRÖS GergelyMerida Maraton Team-CST1:32:370:14:191:32:23
20R377GLÓZER Áron1:33:060:14:481:32:41
21R160BECSEI KornélSeven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa1:33:150:14:571:33:05
22R203MOLNOS Csaba1:33:390:15:211:33:15
23R86SOLYMOSI Gábor1:35:580:17:401:35:29
24R19MAYER GáborBIKE ZONE Gödöllõ1:36:290:18:121:36:13
25R150BERTA RajmundHUNting Dogs Cycling Team Pétervására1:36:460:18:281:36:32
26R74RAFFAI Pál1:40:120:21:541:39:58
27R172HÉVIZI GergelyAlpinbike Team Endura Giant High51:40:360:22:191:40:11
28R24VARGA Szabolcs1:41:110:22:531:40:24
29R45KONRÁD Attila1:41:170:23:001:40:38
30R299MARUSZKI Péter1:41:270:23:091:41:05
31R20CSIKÁSZ Gergely1:41:430:23:261:41:23
32R293SZÉCSI SándorEsztergomi Küllõszaggatók Kerékpár Egyesület1:42:240:24:061:41:45
33R339CSONKA DávidÓzdi KE1:42:370:24:191:41:44
34R131HORVÁTH ÁdámSalgótarjáni HKE1:43:070:24:491:42:12
35R268FARKAS Milán1:44:400:26:221:44:17
36R256CSONKA IstvánSoproni Kerékpár Club1:44:540:26:371:44:09
37R390MARTON Dániel1:44:560:26:381:44:13
38R197UDVARIAS Attila1:45:020:26:441:44:34
39R255TRKALA Róber1:45:100:26:531:44:26
40R138HEGEDÜS Zsolt1:45:370:27:201:45:25
41R303SIMON Róbert1:46:180:28:001:45:29
42R14KIS Szabolcs1:46:230:28:051:46:04
43R118TÓTH FerencSuperior MTB Team1:48:160:29:581:48:11
44R307GYÛRÛ Tamás1:50:130:31:551:49:50
45R420MOLNÁR Dávid1:50:280:32:101:49:41
46R248SIPOS Dávid1:51:040:32:471:50:09
47R75RAFFAI Zsolt1:51:170:32:591:50:59
48R49SÁNDOR Zoltán1:51:380:33:201:51:24
49R233HÁZY Attila1:51:550:33:381:51:32
50R271TÓTH AndrásMerida Maraton Team-CST1:52:110:33:541:51:38
51R202JAKAB péter1:54:300:36:121:53:29
52R330KECSKEMÉTI Jácint1:56:010:37:441:54:54
53R376TÓTH András Szilveszter1:56:170:38:001:55:13
54R98KELEMEN KrisztiánMASH Racing Team1:56:320:38:141:56:13
55R304MILONEÁN Attila1:56:350:38:171:55:49
56R356MIHÁLFFY Attila1:56:360:38:181:56:25
57R104HORVÁTH ÁkosVegan Energy Food Team1:56:410:38:241:55:36
58R25BREZINA Albert1:57:000:38:421:56:41
59R412FARKAS Miklós1:57:570:39:401:56:45
60R211TOMASOVSZKI TamásNYKSE2:00:360:42:191:59:35
61R386HACKER Zoltán2:02:430:44:252:01:36
62R168DÖMÖK Nándor2:03:520:45:342:02:45
63R306POCZIK Viktor2:04:340:46:172:03:55
64R82MATUS Tamás2:05:170:46:592:04:43
65R367TAKS Sándor2:05:170:46:592:04:45
66R189URBÁN Tamás2:07:460:49:292:07:07
67R188MARÓTI Bence2:17:290:59:112:16:25
68R122MÉSZÁROS MilánTamási MTB SC2:18:261:00:092:17:33
69R387POZSGAI József2:21:441:03:272:21:07
70R409LIZIK László2:22:341:04:172:21:21
71R206CSENDES TamásNYKSE2:24:171:05:592:23:15
72R280KÓKAI BélaJbike Team2:24:171:06:002:23:35
73R205SZOLLÁR JózsefNYKSE2:25:021:06:442:24:01
74R193KOVÁCS Tamás2:25:241:07:072:24:21
75R343ANNUS Szilárd2:30:031:11:462:29:09
76R296KOLLÁR József2:37:011:18:432:36:21
77R127SZALAI Ádám2:39:181:21:002:38:28
78R254SZÁGOS Dániel2:40:061:21:482:39:17
79R336SZABÓ Péter2:41:121:22:542:40:01
80R223GRÓF Attila2:46:161:27:582:45:33
81R375PAPP Róbert2:58:161:39:592:57:25
82R17BORBÉLY Zsolt3:01:181:43:003:00:16
83R128ELMI Márk4:04:292:46:114:03:14
84R68ELMI Dávid4:04:292:46:114:03:13
DNFR209PÁSZTOR Norbert0:00:46-1 kör
Rövid táv Master 1 Nõ
1R15KÕSZEGI KornéliaWaberer's Trek Team1:36:510:00:001:36:41
2R242MÉSZÁROS Alexandra1:40:210:03:301:39:43
3R91HEGEDÛS BeátaWaberer's Trek Team1:40:470:03:551:40:24
4R262FERENCZ AnnaBringabanda SC1:50:570:14:051:50:43
5R357MIHÁLFFY KrisztinaWaberer's Trek Team1:51:280:14:371:51:18
6R322DR. TAKÁCS EszterPéceli TE Cseuz Ördögei1:52:470:15:551:52:25
7R165SZIGETI Lilla1:54:200:17:291:53:53
8R46KOVÁCS AnikóBike Zone Gödöllõ1:55:280:18:371:54:53
9R260NAGY Ágnes2:11:480:34:572:10:41
10R413VÕCSEI Katallin2:18:010:41:092:17:25
11R405SZABÓ IldikóSuperior MTB Team2:19:500:42:592:18:58
12R345MÁRKUS Melinda2:21:440:44:522:21:07
13R291PONGRÁCZNÉ OLÁH JuditEsztergomi Küllõszaggatók Kerékpár Egyesület2:25:510:49:002:25:13
14R354RÓZSAVÖLGYI Éva2:29:020:52:112:28:32
15R62HORVÁTH Zita2:54:251:17:342:53:10
16R273ÉRETH Eszter3:15:241:38:333:14:12
Rövid táv Master 2 Férfi
1R38FÉSÜS LászlóMeditech Sport Club1:18:130:00:001:18:08
2R435KÕSZEGI KrisztiánWaberer's Trek Team1:19:460:01:321:19:38
3R381PAÁR VilmosROAD KSE1:23:410:05:281:23:35
4R22HORVÁTH MiklósChili Sport1:23:500:05:361:23:36
5R215MÉHÉSZ TamásMerida Maraton Team-CST1:23:570:05:441:23:51
6R158SZENTE András1:24:200:06:071:24:09
7R264FILÓ AndrásMesterbike 575 Team1:25:050:06:511:24:56
8R220ANDRUSCH IstvánPCCC1:27:020:08:491:26:50
9R153PÁSZTOR LászlóWaberer's Trek Team1:27:080:08:551:26:59
10R298NAGY SzilárdBakony Racing Team KSE1:27:220:09:081:27:17
11R403TÁKY Péter1:27:240:09:111:26:57
12R398FEKETE István1:27:240:09:111:26:48
13R119LÁNG Szabolcs1:27:460:09:321:27:34
14R5KOVÁCS Zoltán1:28:430:10:301:28:28
15R92JUHÁSZ JózsefBIKE ZONE Gödöllõ1:28:440:10:301:28:28
16R97HORVÁTH Zoltán1:29:230:11:101:28:57
17R380GALAJDA PéterBike4life1:30:300:12:171:30:15
18R83RÁCZ ÁkosSólyom Team1:30:380:12:251:30:30
19R349HORVÁTH GyõzõSuperior MTB Team1:31:030:12:491:30:39
20R186KÖMÖZ RóbertROPRINT Racing Team1:31:450:13:311:31:34
21R166KIRÁLY LajosNAGY SE1:31:510:13:381:31:42
22R6TÓTH TamásMátra Biker SC1:32:390:14:261:32:22
23R134NAGY PéterSalgótarjáni HKE1:33:200:15:071:32:57
24R218SZIKSZAI Zoltán1:33:430:15:301:33:23
25R424BERECZK Roland1:33:480:15:351:33:15
26R305LUDMERCZKI Tibor1:33:590:15:461:33:12
27R269ÖKRÖS József1:34:110:15:581:33:33
28R363ENGELBRECHT Zoltán1:35:300:17:171:34:43
29R287JAROS ZsoltMátra Biker SC1:35:580:17:451:35:28
30R175PÁSZTOR Károly1:36:120:17:591:36:02
31R28MICZKÓ János1:36:450:18:321:35:56
32R378SZENTPÉTERI Balázs1:38:180:20:051:37:42
33R71BRACHNA GáborPéceli TE Cseuz Ördögei1:38:190:20:061:37:58
34R360BAKOS János1:38:260:20:131:37:58
35R191SAVANYU Roland1:38:380:20:251:38:19
36R94RAJI Ferencteam3K1:39:460:21:321:39:20
37R399JUHÁSZ Imre MárkMerida Maraton Team-CST1:40:110:21:571:39:32
38R149P. VARGA Zoltán1:40:320:22:181:39:36
39R56KÕSZEGI CsabaWaberer's Trek Team1:41:110:22:571:41:06
40R327ADAMKÓ Gergely1:41:450:23:321:41:37
41R59RÕTH András1:42:380:24:251:41:54
42R89SZAJLAI Gáspár PéterHUNting Dogs Cycling Team Pétervására1:43:050:24:521:42:50
43R252DR PAPP Attila Ákos1:43:050:24:521:42:21
44R229KERSÁNSZKI Tamás1:43:140:25:011:42:48
45R53SZÉKELY Bertalan1:43:230:25:091:42:58
46R320KIMMEL János1:43:350:25:211:43:10
47R365DANDÉ József1:43:380:25:251:43:26
48R237BUGYI Imre1:43:530:25:401:43:36
49R400PERGER AndrásSuperior MTB Team1:44:100:25:561:43:42
50R87KEREK RóbertSportstuff Racing1:44:350:26:221:44:09
51R391TÓTH Sándor1:44:480:26:351:44:07
52R208KIRÁLY Ákos1:44:530:26:401:44:27
53R41SZÍVÓS JánosJbike Team1:45:020:26:491:44:33
54R369LACZKÓ Krisztián1:45:380:27:251:45:15
55R141BÖSZÖRMÉNYI TamásSólyom Team1:45:460:27:331:45:38
56R43DUDÁS-SZABÓ Lajos1:45:550:27:421:45:43
57R300CSÓKA Richárd1:46:050:27:521:45:10
58R297ERTINGER Imre Gábor1:46:140:28:001:45:02
59R397VITKAI Zoltán1:46:170:28:031:45:50
60R80CSONKA LajosSólyom Team1:46:190:28:061:45:57
61R259KOCSIS Ladislav1:47:410:29:281:47:23
62R111SÓS SándorSuperior MTB Team1:47:570:29:441:47:51
63R228PATYI Péter1:48:350:30:221:48:15
64R301GARAMSZEGI László1:48:380:30:251:47:40
65R382MOLNÁR Csaba1:49:210:31:081:48:16
66R308KOLLÁR László1:49:340:31:211:49:19
67R241BELICZAY György1:49:480:31:351:49:05
68R263KISS Péter1:51:180:33:051:50:29
69R108SIMON ZsoltJbike Team1:51:330:33:191:50:37
70R8HALÁSZ LászlóJbike Team1:51:390:33:261:51:10
71R337TORMA Gábor1:52:030:33:501:51:01
72R42CZAKÓ PéterJbike Team1:52:070:33:531:51:38
73R100PRIBULA AdriánMASH Racing Team1:53:280:35:141:53:08
74R9CZAKÓ Csaba1:53:300:35:171:53:08
75R204PETHÔ JózsefBike4life1:53:480:35:341:53:23
76R258JUDÁK János1:53:480:35:351:53:24
77R385TATÁR AntalSuperior MTB Team1:53:510:35:381:53:19
78R64PALÁSTI Zsolt1:54:320:36:181:54:01
79R178SÁTORI Szabolcs1:54:430:36:301:53:51
80R388GERGÕ Zoltán1:55:080:36:551:54:46
81R50TÓTH-PÁL János1:55:380:37:251:55:02
82R16SZEKÉR István1:56:100:37:571:55:13
83R10CSORBA János1:56:100:37:571:55:14
84R142BARKÓCZI Balázs1:56:130:38:001:55:17
85R396KOCZKA László1:56:230:38:101:55:37
86R212SÁRI Tamás1:56:400:38:261:56:25
87R103FLAMICH Gábor1:58:090:39:561:57:06
88R148FEHÉR Viktor1:58:110:39:571:57:38
89R423FAZEKAS Jácint1:58:200:40:071:58:00
90R286JAROS PéterMátra Biker SC1:58:530:40:391:58:21
91R266RUDAS Bálint1:58:560:40:431:57:46
92R323HAZAI TiborEsztergomi Küllõszaggatók Kerékpár Egyesület1:59:080:40:541:57:55
93R347GÁSPÁR András1:59:130:41:001:58:22
94R78HORVÁTH Zsolt1:59:460:41:321:59:15
95R116SALGÓVÁRI IstvánSuperior MTB Team2:00:420:42:291:59:24
96R421BÉCSI Péter2:02:430:44:302:01:29
97R235TÓTPÁL Zsolt2:04:440:46:312:03:33
98R353ERDÉLYI Gábor2:04:530:46:402:03:46
99R265DEMÉNY Endre2:05:280:47:152:04:41
100R395KEPPLER Miklós2:06:010:47:482:05:40
101R426KALCSÓ Tamás2:07:110:48:582:06:43
102R436PÉTER Zsolt2:09:320:51:192:08:14
103R416SZRENKÓ Zoltán2:09:380:51:242:08:42
104R96TENTA Tamás2:09:460:51:332:08:42
105R194KUPÁN Kornél2:10:430:52:302:09:50
106R364LELKES Márk2:11:350:53:212:10:22
107R368SZABÓ Péter2:11:490:53:362:10:52
108R245KÓKÁNY Pál2:12:170:54:032:11:47
109R431TÓTH Sándor2:15:200:57:072:14:04
110R217SZABÓ Róbert2:16:370:58:242:15:40
111R315TARI László2:17:270:59:142:16:30
112R137ERDÕS Attila2:17:520:59:392:16:50
113R251TAMÁS JánosEvolúció Kisbér2:19:491:01:362:18:46
114R331TÓTH László2:21:341:03:212:20:40
115R393DOMANICS Zoltán2:27:381:09:242:26:37
116R145TORHÁNY Erik2:30:021:11:492:28:46
117R37UTASSY SándorHUNting Dogs Cycling Team Pétervására2:30:411:12:282:30:16
118R52BORDÁS Sándor2:35:171:17:042:34:45
119R346CZIBERE Károly2:38:571:20:442:37:51
120R335RÉVÉSZ Balázs3:07:501:49:373:06:39
121R411MODRÓCZKY László3:16:411:58:283:16:08
122R407KUTI Csaba3:18:262:00:133:17:09
DNFR433HORVÁTH Zoltán2:06:380:48:252:05:54
DNFR294BÓCZ Bendegúz0:00:34-1 kör
DNFR401TÓTH Csaba Tamás0:00:59-1 kör
Rövid táv Master 2 Nõ
1R317IMRE ZsófiaPCCC1:35:580:00:001:35:51
2R190LAKATOS Susann1:43:190:07:211:43:04
3R31CSONKA-TÓVÁRI ZsuzsannaSólyom Team1:43:280:07:301:43:08
4R73GOLDOVÁNYI KrisztinaPéceli TE Cseuz Ördögei1:48:330:12:351:48:12
5R11TÓTH MónikaEGER MTB1:56:320:20:341:56:17
6R344LÁSZLÓ Brigitta1:58:200:22:221:57:43
7R2SZÛCSNÉ EKE Enikõ2:05:340:29:352:05:15
8R236WAGNER Viktória2:11:140:35:162:10:14
9R27KALLA BrigittaJbike Team2:22:420:46:432:22:12
10R112BERECZ EnikõSuperior MTB Team2:23:390:47:402:22:34
11R333KALOCSAI Adrienn2:29:490:53:502:28:37
12R84DR. BUVÁRNÉ FÁRI Andrea2:31:090:55:112:30:53
Rövid táv Master 3 Férfi
1R192GORTVA LászlóVialand Racing Team1:23:410:00:001:23:21
2R35BOROS Gyula1:25:560:02:151:25:43
3R3ÓDOR JánosKiválók Kerékpáros Sportegyesület1:26:260:02:451:26:20
4R170BODÓCS MihályCrosskovácsi SE1:26:460:03:051:26:37
5R419DR ERÕS Károly1:28:470:05:061:28:40
6R136VARGA ZsoltSalgótarjáni HKE1:33:250:09:441:33:18
7R143KÓKAI GáborGIANT Gyömrõ1:40:180:16:371:39:57
8R350ZSIGRI SándorMASH Racing Team1:40:350:16:531:40:05
9R289BÁLINT IstvánEsztergomi Küllõszaggatók Kerékpár Egyesület1:43:380:19:571:43:21
10R54GIRITI Sándor1:43:390:19:581:43:27
11R140BELME Lajos1:44:520:21:111:44:27
12R146LAKATOS EdeSzilvásváradi Túrakerékpáros Klub1:45:510:22:101:45:34
13R152LENDER GyörgyHegyiBringa SE1:46:100:22:291:45:34
14R314KAKUK Simon1:46:320:22:511:46:02
15R224WENCZ MiklósHegyiBringa SE1:47:540:24:121:47:17
16R23NAGY TamásEGER MTB1:50:270:26:461:50:03
17R51VÉGH Tibor1:50:340:26:531:50:24
18R318BONDÁR László1:52:340:28:531:51:56
19R425TÓTH IstvánSILVER KAJAK1:53:220:29:411:53:06
20R200FOGARASI LászlóBike4life1:53:280:29:461:53:03
21R226BÁLINT ZsoltMiGreen Team Visegrád1:54:130:30:321:53:28
22R221BRANDHUBER AttilaPCCC1:55:510:32:101:55:31
23R302MARLOK Róbert1:56:290:32:471:55:58
24R161ZENTAI László1:58:540:35:131:58:35
25R328SIMON Péter1:59:000:35:191:58:32
26R334GILLICH István2:04:580:41:172:03:45
27R309HORVÁTH JózsefSuperior MTB Team2:08:270:44:452:08:21
28R351BÓDI Attila2:11:410:47:592:10:55
29R432TAKAC Miroslav2:11:430:48:022:11:20
30R292BÉLAI GáborEsztergomi Küllõszaggatók Kerékpár Egyesület2:11:450:48:042:11:28
31R40MOLNÁR LászlóTSSE2:12:530:49:122:11:59
32R408ALMÁSI Attila2:12:560:49:152:12:23
33R180VARGA József2:14:400:50:582:13:33
34R404MÉSZÁROS TamásSuperior MTB Team2:20:370:56:562:19:45
35R341BAJUSZ József2:24:401:00:582:24:04
Rövid táv Master 3 Nõ
1R33GÁL Erika1:45:220:00:001:45:08
2R288FODOR-FEJES Adrian AdélMLINKÓSOK2:07:010:21:392:06:34
3R81HEVESI Kata2:40:240:55:022:39:38
Rövid táv Master 4 férfi
1R30BÖSZÖRMÉNYI LászlóSólyom Team1:33:590:00:001:33:51
2R34KÁRMÁN JózsefWaberer's Trek Team1:35:400:01:411:35:27
3R214SZALONTAY AndrásMerida Maraton Team-CST1:38:300:04:311:38:21
4R261WÁGNER JánosVitalitás SE1:40:050:06:061:39:41
5R133MELICHERCSIK JánosSalgótarjáni HKE1:41:230:07:241:41:12
6R79RAKOVICS VilmosVuelta Sportegyesület1:46:170:12:181:45:55
7R4KOCSI Sándor TREK Nagykáta SE1:48:400:14:411:48:28
8R207JAKAB JózsefSalgótarjáni HKE1:52:040:18:051:51:48
9R227LAPOSA TiborPannonhalma Stelvio Project1:54:050:20:061:53:31
10R156BOGÁDI György2:06:500:32:502:06:09
11R284ILLÉS Ferenc2:21:540:47:552:21:27
12R361PAP GyulaÓzdi KE2:24:290:50:292:23:59
13R325VARGYAI József2:27:490:53:502:26:35
14R198BODONYI Péter2:40:241:06:252:39:27
15R63HORVÁTH Ferenc2:56:191:22:192:55:04
Rövid táv Master 4 nõ
1R310KARCSAI IMRÉNÉ AnnaMLINKÓSOK2:37:490:00:002:37:20
Mini táv U13 Fiú
1M48PAKOT András GusztávKõbányai Torna Club0:36:250:00:000:35:54
2M20VAS BarnabásMerida Maraton Team CST0:36:270:00:020:35:57
3M28TÓTH Márk MartinCrosskovácsi Bikeschool0:38:250:02:000:37:53
4M36PÉTER NándorSalgótarjáni HKE0:41:250:05:000:41:12
5M60OLCSVÁRI BotondROAD KSE0:41:270:05:020:40:43
6M32SIKE Roland AndrásBike Zone Gödöllõ0:41:340:05:090:41:03
7M64VARGA MárkBVSC-Zugló0:42:210:05:560:41:36
8M13IZSÓ DánielAKSE0:42:320:06:070:41:59
9M6BAKSAY DánielSuperior MTB Team0:43:020:06:370:42:21
10M69GÁBOR MilánSuperior MTB Team0:44:010:07:360:43:25
11M15GUDELLA ÁdámBike Zone Gödöllõ0:44:190:07:540:43:47
12M34MIKÓ ZsoltSuperior MTB Team0:47:330:11:070:46:57
13M7LENGYEL ÁbelSuperior MTB Team0:50:120:13:460:49:08
14M19TAMÁS BenceFreeriderz SC0:52:260:16:010:51:48
15M24KOVÁCS Koppány0:54:160:17:510:53:35
16M61HAZAI BenjáminEsztergomi Küllõszaggatók Kerékpár Egyesület0:56:100:19:450:55:26
17M37MILONEÁN Jonatán0:56:240:19:590:55:35
18M70BUS László1:01:100:24:451:00:10
Mini táv U13 Lány
1M53KISS LucaVegan Energy Food Team0:50:120:00:000:49:21
2M55SOMOGYI Laura0:53:040:02:520:52:13
3M80PAP Gréta1:18:540:28:421:17:55
Mini táv U15 Fiú
1M45BÚS MiklósC.E.S.0:37:500:00:000:37:13
2M43SIMON Bence0:43:060:05:160:42:25
3M57TATÁR MártonSuperior MTB Team0:45:460:07:560:45:05
4M40ÁDÁM Szalkai0:46:400:08:490:45:54
5M22VADÁNYI Marcell0:57:140:19:230:56:30
Mini táv U15 Lány
1M8BALI EmeseSalgótarjáni HKE0:44:490:00:000:44:12
2M44BITTMANN PannaKTM TESZT TEAM0:46:410:01:520:46:04
3M50BÁLINT BlankaMiGreen Team Visegrád0:48:220:03:330:47:36
4M42BUVAR Csenge0:49:310:04:410:48:52
5M30SZEIBERT Dorottya0:54:530:10:030:54:03
6M41BUVÁR Emese0:54:550:10:050:54:15
7M54KISS Réka1:19:430:34:531:18:50
Mini táv U17 Nõ
1M56SOMOGYI Lilla1:07:300:00:001:06:38
2M78ALFÖLDI AnnaVegan Energy Food Team1:28:450:21:151:27:53
Mini táv összevont férfi
1M52FEROV Barnabás0:39:230:00:000:38:46
2M21SZABO Gabor0:39:350:00:110:39:01
3M25KATÓ LászlóSalgótarjáni HKE0:42:210:02:570:41:30
4M4KOVÁCS Dani0:44:460:05:220:44:04
5M38KALMÁR Csaba0:44:530:05:290:44:19
6M71GÁBOR Bence0:45:400:06:160:45:03
7M59OLCSVÁRI SzilárdROAD KSE0:46:180:06:540:45:34
8M16KOVÁCS ZsoltPéceli TE Cseuz Ördögei0:48:160:08:530:47:35
9M23KOVÁCS GergelyNMI Team0:54:160:14:520:53:34
10M31SZEIBERT György0:54:530:15:290:54:03
11M12DÓZSA Imre0:57:140:17:500:56:28
12M35TÕZSÉR Máté Mihály0:59:250:20:010:58:44
Mini táv összevont nõ
1M33SZLOVENCSÁK PankaMátra Biker SC0:44:440:00:000:44:06
2M66BAKONYI GyörgyiVegan Energy Food Team0:50:120:05:280:49:21
3M46ALMÁSI Anita0:58:180:13:340:57:29
4M51REISTETTER Zsanett1:19:440:35:001:18:55
Mini táv Master 3 Férfi
1M39POLONKAI LászlóHOTE SE0:41:330:00:000:41:00
2M58HALÁSZ Károly0:42:210:00:480:41:43
3M11FODOR SándorMLINKÓSOK0:42:280:00:550:41:48
4M62KIS István0:46:190:04:460:45:37
5M10SZVERCSEK Zsolt0:48:500:07:170:48:11
6M67SZELES István0:56:000:14:270:55:03
Mini táv Master 4 férfi
1M14PALLOS ZoltánFreeriderz SC0:46:490:00:000:46:17
2M9ANGELI Ervin0:48:090:01:200:47:52
Hosszú táv Férfi Abszolút
1H59SZATMÁRY AndrásPannon Cycling Team4:36:160:00:001:33:020:56:390:55:101:11:16
2H60BURUCZKI SzilárdCube-Csömör4:38:570:02:411:33:100:56:300:55:111:13:58
3H20SZALAY PéterBike Zone Gödöllõ4:40:280:04:121:33:190:56:200:55:101:15:31
4H62HATTYÁR DánielFocus Team Hungary4:53:280:17:111:33:440:59:400:59:141:20:42
5H37GÖNCZY Gergõ4:59:060:22:491:34:220:59:031:00:591:24:35
6H51HASENFRATZ PéterPCCC5:15:290:39:121:40:071:01:571:03:531:29:23
7H42KIS JózsefMerida Maraton Team-CST5:16:550:40:391:44:101:03:421:03:281:25:29
8H58KUBA RonaldOKR Cycles5:17:450:41:291:43:591:04:271:02:511:26:20
9H66VOCK MátyásBakony Racing Team KSE5:19:310:43:151:44:171:03:321:04:041:27:29
10H28SZÉKELY Árpádevosoft5:24:560:48:391:44:101:05:071:06:561:28:34
11H3JIDOVU CRISTIAN5:34:310:58:151:44:191:04:051:07:441:38:11
12H64ILLÉS ElõdSpeed-Way Team5:42:121:05:561:47:231:09:251:11:511:33:24
13H26RÁCZ SzabolcsSalgótarjáni HKE5:51:511:15:351:50:571:12:011:13:201:35:25
14H6HEGEDÛS ÁdámBike Zone Gödöllõ5:51:511:15:351:50:361:13:461:13:081:34:13
15H48LIEBER Laszlo5:54:451:18:291:54:141:13:001:13:291:33:51
16H13SZEDLACSEK Ottóteam3K5:55:511:19:351:53:501:10:151:13:251:38:05
17H4HORVÁTH JózsefMesterbike 575 Team5:56:401:20:241:55:581:11:431:12:351:36:13
18H57PINTÉR AttilaViniBike5:59:061:22:491:54:511:15:371:14:461:33:42
19H34GÖNCZI AttilaFreeriderz SC5:59:061:22:501:57:551:11:221:11:391:38:01
20H38ÁRVAY DénesBike Zone Gödöllõ5:59:501:23:341:53:381:11:451:15:571:38:22
21H49SIPOS AttilaBringabanda SC6:05:521:29:361:50:421:12:091:18:521:43:58
22H56KAKAS LászlóFocus Team Hungary6:06:101:29:541:51:581:13:591:16:151:43:46
23H47SZAPOR GergelyVeloPrima SC6:06:391:30:231:57:011:12:501:16:261:40:08
24H5FERNYE LajosEgri Bájkerek6:18:521:42:361:53:101:20:091:20:511:44:28
25H63MAGDICS GáborFocus Team Hungary6:20:061:43:501:56:251:18:151:24:101:41:02
26H52KISS Zoltán6:20:271:44:112:02:081:16:381:21:021:40:29
27H43KOVÁCS TamásNagy SE6:26:481:50:311:58:071:15:131:24:061:49:13
28H14TÖRÖK Ince6:37:302:01:142:06:131:20:461:23:101:47:11
29H53JÓZSA DánielMerida Maraton Team-CST6:43:032:06:472:06:401:21:351:30:451:43:46
30H24FARKAS AttilaSalgótarjáni HKE6:43:202:07:032:06:461:21:521:25:221:49:06
31H65TIMÁR Tibor6:43:202:07:042:07:101:21:311:24:371:49:47
32H35NAGY Sándor AttilaBrigetio KSE6:43:232:07:072:00:461:18:011:21:122:03:07
33H50FEKETE Gábor6:43:392:07:222:02:581:18:571:30:031:51:25
34H7VARGA Zoltán6:48:052:11:482:03:411:19:241:26:431:58:03
35H54FÖLDESI GáborCrosskovácsi SE6:52:292:16:122:05:111:23:391:30:191:53:09
36H36ÁRVA ZsoltFreeriderz SC6:53:312:17:151:59:001:14:451:21:512:17:48
37H11FEJES Barnabás6:56:002:19:442:13:041:20:531:24:101:57:38
38H77PUSZTAI LászlóSuperior MTB Team6:56:002:19:442:06:361:26:401:28:311:54:01
39H33ELEK Gábor6:56:542:20:382:12:241:21:141:28:111:54:55
40H8DR. BUVÁR István7:00:022:23:452:13:081:24:201:30:521:51:29
41H46BODNÁR MártonHegyibringa SE7:02:322:26:162:11:401:17:471:31:272:01:28
42H12GOTTHÁRD Balázsteam3K7:09:572:33:412:08:561:28:331:32:211:59:55
43H80TAKÁTS György7:15:412:39:252:02:401:18:092:00:271:54:14
44H40BÉRCZES LajosBike4life7:34:212:58:052:17:451:30:091:43:402:02:34
DNFH17LADÁNYI MiklósMerkapt Maraton Team SE6:22:27-1 kör2:26:221:51:152:04:34
DNFH55HAR TZVI Ran6:43:31-1 kör2:41:401:44:042:17:32
DNFH16DÓSA MártonVitalitás Sportegyesület6:59:14-1 kör2:42:371:48:272:27:54
DNFH79GAJDOS Béla7:34:46-1 kör2:48:122:07:062:39:16
DNFH29KAZI Alex4:04:29-2 kör2:29:551:34:21
DNFH67SZÉP Lajos Attila5:30:27-2 kör3:03:052:27:12
DNFH31SCHMIDT Zoltán5:03:08-3 kör5:02:56
DNFH78SZABÓ AttilaVegan Energy Food Team0:00:10-4 kör
DNFH25FODOR GáborSalgótarjáni HKE0:00:14-4 kör
Közép táv Férfi Abszolút
1K313BÚR ZsoltVialand Racing Team2:45:260:00:002:45:10
2K370ZÁRAY LászlóMerida Maraton Team-CST2:52:410:07:142:52:35
3K377FÖLDI BenceBVSC-Zugló2:52:420:07:162:52:32
4K292BOGNÁR Ábel2:58:060:12:402:58:02
5K314DOLEZSAI BalázsVKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team2:58:080:12:422:57:56
6K80KANYÁRI BotondSuperior MTB Team2:58:090:12:432:58:04
7K252DALLOS KornélTatanka Racing Team3:00:320:15:063:00:23
8K362NAGY BarnabásBike Zone Gödöllõ3:01:110:15:453:00:57
9K225TIMÁR ZsoltBakony Racing Team KSE3:01:140:15:473:01:01
10K272CSONKA OlivérWaberer's Trek Team3:02:220:16:563:02:03
11K57CZINKOCZKI ZoltánBringabanda SC3:03:200:17:533:03:13
12K113VARGA ViktorTamási MTB SC3:04:140:18:483:04:06
13K162CSÁMPA TiborCube-Csömör3:04:300:19:043:04:22
14K184VARGA IstvánSzingo-Fehérvár3:04:380:19:123:04:24
15K296SPECZIÁR ViktorKõbányai Torna Club3:05:060:19:393:04:58
16K379GERSTMAYER DávidtoMotion Racing by black tusk3:05:110:19:453:05:03
17K58DARÁNYI BencePéceli TE Cseuz Ördögei3:05:280:20:013:05:15
18K376JÚLIUS Matovcik3:06:450:21:193:06:38
19K191KOVÁCS AndrásMerida Maraton Team-CST3:07:210:21:553:07:14
20K171TÓTH RajmundWaberer's Trek Team3:08:130:22:463:08:01
21K264ZOLLER Márton IstvánBringaAjka KSE3:08:240:22:583:08:19
22K295SZILÁGYI SzabolcsMASH Racing Team3:08:340:23:083:08:14
23K223IBRÁNYI AttilaVitalitás Sportegyesület3:09:380:24:123:09:24
24K137RADVÁNYI NorbertAKSE3:10:300:25:043:10:23
25K310TÓTH MarcellWaberer's Trek Team3:10:320:25:063:10:15
26K210MINÁROVICS KrisztiánWaberer's Trek Team3:10:320:25:063:10:12
27K266DERVALICS GáborFemat-ZKSE3:11:130:25:473:10:45
28K61VASTAG SzabolcsBIKE ZONE Gödöllõ3:11:330:26:063:11:19
29K105MÁHR PéterBIKE ZONE Gödöllõ3:11:350:26:093:11:26
30K208DR. BAKOS GergõSalgótarjáni HKE3:11:390:26:133:11:14
31K211EGEI TamásWaberer's Trek Team3:11:440:26:183:11:38
32K218TAKÁCS SzabolcsSólyom Team3:11:460:26:193:11:26
33K129SZABÓ ZsoltÉleterõ KSE3:12:450:27:193:12:37
34K308PETER Jasenovec3:14:080:28:413:13:50
35K172KANDZSAROV Peter3:14:270:29:013:14:12
36K30PAPP AtillaMeditech Sport Club3:14:270:29:013:14:18
37K116ÖKRÖS BenedekMesterbike 575 Team3:16:210:30:553:16:11
38K183LEBEDY Máté3:16:250:30:593:16:02
39K149HORVÁTH GáborTeam Heavy Pedál - Szeged3:16:300:31:043:16:22
40K74HACSI Ákosteam3K3:17:450:32:193:17:18
41K175BENKE Gábor3:17:500:32:243:17:34
42K153SZEDERKÉNYI BenceFillari Team Budaörs3:17:500:32:243:17:24
43K73GRÉCZI IstvánBringabanda SC3:20:560:35:303:20:42
44K170TORDAI CsabaWaberer's Trek Team3:21:010:35:343:20:54
45K263NOCHTA ZsoltVKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team3:21:430:36:173:21:27
46K145CSER AttilaROPRINT Racing Team3:21:450:36:183:21:21
47K271HRENKÓ NorbertNYKSE3:21:500:36:243:21:42
48K378CSONTÓ ÁdámBVSC-Zugló3:22:200:36:543:22:08
49K104MAKADÁN TiborBIKE ZONE Gödöllõ3:23:030:37:373:22:48
50K22KISS IstvánBike Zone Gödöllõ3:23:310:38:053:23:21
51K188FEDOR IstvánMerida Maraton Team CST3:23:420:38:163:23:33
52K41TÓTH István3:24:320:39:063:24:19
53K43MÁJER Balázs3:25:350:40:093:25:13
54K261TAPASZTO Zsolt3:25:400:40:143:25:09
55K78MRÁZ JánosTeam Heavy Pedál - Szeged3:27:410:42:153:27:33
56K230MOLNÁR BálintSpeed-Way Team3:27:530:42:273:27:26
57K130VINGL BalázsWaberer's Trek Team3:28:120:42:463:27:41
58K373PETROVITS GáborMerida Maraton Team-CST3:28:300:43:043:28:19
59K201PILISKÓ Richárd3:28:330:43:073:28:09
60K8BALÁZSI Péter3:29:400:44:143:29:19
61K200GRÁNICZ István3:29:440:44:183:29:20
62K368LIBOR László3:29:580:44:323:29:15
63K276BAHUL JózsefÓzdi Kerékpáros Egyesület3:30:250:44:583:30:17
64K302KONDOR GáborFocus Team Hungary3:31:080:45:413:30:57
65K309HOMONNAY AndrásROPRINT Racing Team3:31:400:46:143:31:30
66K119TAKÁCS GáborSalgótarjáni HKE3:31:440:46:173:31:37
67K19HORNUNG AndrásVKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team3:32:290:47:023:32:14
68K228ZSIGMONDI Zoltán3:32:500:47:243:32:12
69K372ERÕS András3:33:250:47:593:33:14
70K380SZABÓ GyörgyK4bike3:33:310:48:053:32:54
71K103LÕRINCZ JánosBike Zone Gödöllõ3:33:500:48:243:33:44
72K304VERMES csaba3:33:520:48:263:33:40
73K23VIRÁG ViktorJbike Team3:33:550:48:293:33:39
74K262TÓTH Tiborevosoft3:34:080:48:413:33:57
75K297VÉGH Zoltán3:34:100:48:443:33:26
76K54SZABÓ Gábor3:34:190:48:523:33:46
77K29DOLONAI GyörgyMeditech Sport Club3:34:590:49:333:34:51
78K100SZÁSZ IstvánPedáldöngölõk HKE3:35:010:49:353:34:49
79K205MIHÁLYI Zoltán3:35:020:49:353:34:43
80K49MOLNÁR Gergely3:35:040:49:383:34:43
81K360KIS Balázs3:35:040:49:383:34:36
82K21HARSÁNYI Zoltán3:35:050:49:393:34:33
83K293ALEXANDRU Bran669 seiseinove team3:35:100:49:443:34:37
84K37KÁPLÁR FerencSEVEN HILLS MTB SC-Tuttibringa3:35:180:49:513:35:07
85K222LIZÁN PéterVegan Energy Food Team3:36:030:50:373:35:32
86K134NÉMETH Szabolcs3:36:220:50:563:36:06
87K358ZSEMBERI ZoltánBringabanda SC3:36:340:51:083:36:10
88K10KISPÁL GáborJbike Team3:37:090:51:433:36:55
89K212SZURMIK Attila3:38:170:52:513:37:50
90K250LOSONCZI Laszlo3:38:540:53:283:38:15
91K361RUSORÁN Péter3:39:090:53:423:38:27
92K355VASS JózsefKKB SE3:40:220:54:563:40:02
93K77VEINGARTNER Balázs3:40:540:55:283:40:21
94K363BECSEY Ákos3:40:540:55:283:40:40
95K53LANDI ZoltánSuperior Team Sopron3:41:150:55:493:41:05
96K257GÖNCZY DávidGIANT Gyömrõ3:41:150:55:493:40:50
97K239VICZE GergõMerkapt Maraton Team SE3:41:460:56:203:41:21
98K7MOHÁCSI GézaBringabanda SC3:41:480:56:213:41:04
99K216VIRÁG László3:42:000:56:343:41:40
100K48KÁLÓCZI BalázsVKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team3:43:180:57:523:43:03
101K307NÉMETH Zoltán3:43:540:58:283:43:10
102K33FREEMAN Karl3:44:000:58:343:43:29
103K52KARDOS Tibor480-Fit Boys Cycling3:44:000:58:343:43:53
104K287BALIA TizianoC.S. Tibiscus3:44:030:58:363:43:32
105K109BOGNÁR BalázsSuperior MTB Team3:45:040:59:383:44:38
106K204MIHÁLYI Balázs3:45:170:59:503:44:59
107K181KATONA Bálint3:45:481:00:223:45:23
108K64SVÉD CsabaWaberer's Trek Team3:45:531:00:263:45:27
109K155TAMÁS TiborFreeriderz SC3:45:581:00:323:45:23
110K157TÓTH ÁrpádBike4life3:46:061:00:403:45:52
111K14EISEMANN RóbertBrigetio KSE3:46:321:01:063:46:16
112K270DR. BÚS LászlóC.E.S.3:46:331:01:063:46:14
113K316GONDA Milan3:46:341:01:073:46:18
114K70MÓDER ZoltánEvolúció Kisbér3:47:191:01:523:46:50
115K315SCHMIDEL Károly3:47:421:02:153:47:31
116K267SAJCZ LászlóPéceli TE Cseuz Ördögei3:47:561:02:303:47:41
117K118SZÜGYI András3:48:001:02:343:47:28
118K258SZAKONYI Gábor3:48:481:03:223:48:22
119K34HOLLÓ TiborMerida Maraton Team-CST3:49:331:04:063:49:21
120K299BREIER Gábor3:51:001:05:343:50:41
121K249VARGA NorbertKKB SE3:52:281:07:023:52:08
122K96BAKOCS Péter3:52:411:07:153:52:28
123K46HEGYI Gábor3:53:231:07:573:52:43
124K369KOZMA Dominik3:53:451:08:193:53:29
125K286CURUTIU AdrianC.S. Tibiscus3:53:541:08:283:53:22
126K112ZENTAI ZsoltSuperior MTB Team3:54:531:09:273:54:12
127K4SZÛCS Tibor3:56:131:10:473:55:45
128K213ABRÁN József3:56:171:10:513:55:56
129K356ASZTALOS Gergely3:56:271:11:013:55:59
130K120KUN Dávid3:56:451:11:193:56:33
131K259BAKÓ CsabaTelekom SC3:57:071:11:413:56:42
132K219VADÓCZ MátéSzingo SE3:57:181:11:523:56:47
133K255NAGY FerencDöke Komlói Egyesülete3:57:221:11:563:57:00
134K84MOLNÁR László3:57:361:12:093:56:57
135K94MOLNÁR LórándÉleterõ KSE3:57:361:12:093:57:07
136K127KOVÁCS GergelyPécsi Junior KE3:59:551:14:293:59:15
137K156TÓTH Attila ZoltánKTM Teszt Team4:00:301:15:034:00:00
138K152SZAKÁCS Márk4:00:411:15:153:59:57
139K248TÖRÖK AndrásCrosskovácsi Bikeschool4:01:031:15:374:00:22
140K111GELENCSÉR FerencSuperior MTB Team4:01:171:15:514:01:10
141K202TAKÁCS Máté4:01:171:15:514:00:30
142K79VÁRKONYI GáborÉleterõ KSE4:01:261:16:004:00:58
143K242OSZTERMANN LászlóSuperior Team Sopron4:01:381:16:114:01:26
144K88PUTZER AlexFRO Racing4:02:261:17:004:02:04
145K374PÁTKAY Balázs4:03:391:18:134:03:05
146K50TELEK GyörgyFillari Team Budaörs4:03:431:18:174:03:02
147K87PALLAG Tamás4:03:511:18:254:03:32
148K268PALESS GergelyPéceli TE Cseuz Ördögei4:04:031:18:374:03:50
149K44ZONKÓ FerencMerida Maraton Team-CST4:04:081:18:414:03:56
150K13TUMBÁSZ József4:04:101:18:444:03:59
151K97DZÚRÓ Zoltán4:05:161:19:494:04:55
152K235KURINCZI Engelbert4:05:391:20:124:05:09
153K9TAMÁS Pál4:06:151:20:494:05:42
154K193MACSÓ Kornél4:06:321:21:064:06:19
155K173BAKOS TamásBIKE ZONE Gödöllõ4:07:301:22:034:07:07
156K132JUHÁSZ Ferenc4:07:311:22:054:07:09
157K291KELEMEN Attila4:07:471:22:214:07:26
158K24BORBÉLY IstvánJbike Team4:08:261:22:594:08:01
159K256FÜLÖP Tamás4:08:261:23:004:08:05
160K68DOSZEV GáborBringabanda SC4:08:331:23:074:08:17
161K63NAGY ZoltánMerida Maraton Team-CST4:09:141:23:484:08:39
162K233MAYER Zsolt4:09:571:24:314:09:11
163K11PAP Péter4:10:021:24:364:09:29
164K168VERES Balázs4:10:381:25:124:10:28
165K241DEBRE László4:11:061:25:394:10:35
166K179NYIRCSÁK RolandEGER MTB4:11:181:25:524:10:55
167K110DÓZSA GyörgySuperior MTB Team4:11:371:26:114:11:30
168K2KOVÁCS LászlóWaberer's Trek Team4:11:441:26:184:11:38
169K226PINCZE GáborPCCC4:12:181:26:524:11:36
170K265IZBÉKI Bálint4:12:211:26:554:11:23
171K82SZASZKÓ GergõEGER MTB4:12:341:27:084:12:10
172K91FEJES GergõVegan Energy Food Team4:13:131:27:474:12:40
173K39GOMBOLAI LászlóVitalitás Sportegyesület4:13:351:28:094:13:08
174K124NAGY Norbert4:14:361:29:104:14:13
175K45BAGI Csaba4:15:041:29:384:14:41
176K133HALÁSZ Jozsef4:15:111:29:454:14:46
177K294MIHÁLY Tamás4:15:521:30:254:15:39
178K47KISJESZENI-JESZENSZKY Zsolt4:16:011:30:344:15:43
179K56CSÖMÖZ Szabolcs4:17:211:31:554:16:44
180K251SZÁVA TamásKisvárda és Környéke Bringások KSE4:17:311:32:054:17:11
181K199KÓSZÓ BalázsTeam Heavy Pedál - Szeged4:17:311:32:054:17:21
182K189KARAKAI ViktorMerida Maraton Team-CST4:17:331:32:064:17:04
183K203HERCEG ZoltánSuperior MTB Team4:18:361:33:104:18:17
184K300DVORÁN Péter4:18:361:33:104:18:18
185K121JÁSZ Dániel4:18:521:33:264:18:14
186K253KÁROLY JánosPéceli TE Cseuz Ördögei4:20:191:34:534:20:06
187K55BRÁJER GáborMerida Maraton Team-CST4:20:201:34:534:19:43
188K86NAGY Bence BendegúzSuperior MTB Team4:20:481:35:224:20:00
189K279SILINGER IstvánMarcali KSE4:20:511:35:254:20:30
190K312GECSEI Richárd4:22:501:37:234:22:12
191K42DR. SZABÓ Ákos4:23:121:37:464:22:33
192K281HORVÁTH ZsoltMarcali KSE4:23:171:37:504:22:55
193K81OLÁH Levente4:23:491:38:234:23:25
194K27MÁRTON András4:24:211:38:554:24:03
195K364DALOS Attila4:24:361:39:104:24:07
196K229GACSÁRI Tamás4:24:371:39:114:23:59
197K93KAZI György4:24:451:39:194:24:10
198K108SIKE András4:25:561:40:304:25:32
199K146DEÁK Ferenc4:25:591:40:324:25:34
200K151NAGYISTÓK GáborAgro-Alfa Team4:27:101:41:434:26:27
201K3NOVÁK ZoltánVKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team4:27:231:41:564:27:07
202K285CRISTOFALETTI Corrado669 seiseinove team4:27:431:42:174:27:11
203K244TÖRÕCSIK Péter Bálint4:28:231:42:574:27:40
204K17NAGY Tamás4:28:441:43:184:28:13
205K38LOBODA Attila4:30:191:44:534:29:49
206K161BÖRCSÖK Attila4:30:321:45:054:30:04
207K139MAGYAR Márk4:31:261:45:594:31:02
208K60SZABÓ ImreVegan Energy Food Team4:31:291:46:034:31:09
209K298KUTI Zoltán4:31:321:46:064:30:52
210K126KISS Benedek4:31:331:46:074:30:55
211K375CSERNENSZKY Áron4:32:521:47:264:32:06
212K15VUKOVICS JózsefC.E.S.4:33:301:48:044:33:11
213K288KÁRAI László4:33:461:48:204:33:06
214K164BODZÁN József4:35:141:49:474:34:41
215K192FEST TiborBlue Scorpions - MAVIC4:36:371:51:104:36:05
216K62MÉSZÁROS Zsolt4:37:381:52:114:37:20
217K238GREGOR Barnabás4:38:451:53:194:38:15
218K114KONDACS ZoltánTeam Heavy Pedál - Szeged4:38:451:53:194:38:27
219K185KOPPÁNY BarnabásEGER MTB4:39:081:53:424:38:46
220K236JÁGER Bálint4:39:361:54:104:38:55
221K90DIENES BarnabásEGER MTB4:39:481:54:224:39:25
222K131WEISZ Dániel4:40:521:55:254:40:30
223K197TÓTH Tibor4:42:211:56:554:41:43
224K232KINCSES István4:43:081:57:424:42:24
225K227HÓDI Zoltán4:43:451:58:194:43:15
226K66PROHÁSZKA LászlóFESTO - AM SE4:43:451:58:194:43:24
227K158TÓTH István4:44:251:58:594:43:49
228K144TÓTH Ferenc4:44:281:59:014:43:53
229K245JANCSIKIN MilanTeam Heavy Pedál - Szeged4:44:331:59:074:44:04
230K311HALÁSZ Bálint4:45:502:00:244:45:11
231K240VICZE JózsefEsztergomi Küllõszaggatók Kerékpár Egyesület4:46:152:00:494:45:59
232K40SZABÓ Gábor4:49:162:03:504:48:30
233K138JUHÁSZ Sándor4:49:502:04:244:49:15
234K35KIS Péter4:50:212:04:554:49:40
235K36KOVÁCS Gergely4:50:222:04:564:49:41
236K122ZIMMER Mátyásevosoft4:51:552:06:284:51:27
237K65WOLSKY Norbert4:51:592:06:334:51:50
238K243BÖRÖCZKY Péter4:52:012:06:354:51:37
239K365DALOS István4:52:192:06:524:51:49
240K215SZÖGI Csaba4:52:292:07:034:51:44
241K174BALÁZS Miklós4:53:322:08:054:52:43
242K246BALAZS Gyenes4:53:332:08:064:52:47
243K231KINCSES Tamás4:54:012:08:354:53:18
244K167VASZKÓ Péter4:54:302:09:044:54:21
245K206VARGA Tamás4:55:152:09:484:54:39
246K92BOGNÁR Tibor4:56:592:11:334:56:16
247K214OSKÓ Dániel4:57:102:11:444:56:34
248K209HAMAR LászlóAlpinbike Team Endura Giant High54:57:502:12:244:57:33
249K12SZÁNTÓ CsabaSuperior MTB Team4:57:592:12:334:57:31
250K182BELENCSÁK Dorián MilánSuperior MTB Team4:58:082:12:414:57:21
251K194FETTER ZsoltPCCC4:59:182:13:524:59:06
252K220KÕFALUSI Viktor5:01:142:15:475:00:32
253K260SZENDREI LászlóMerkapt Maraton Team SE5:01:252:15:595:00:42
254K254PISÁK István5:01:352:16:095:01:10
255K247BENEDEK Zoltán5:04:542:19:275:04:14
256K269KISS Attila5:09:402:24:135:09:03
257K20MÓNI Péter5:14:032:28:375:13:24
258K283ZEMPLÉNYI György5:19:392:34:125:18:55
259K198SZEPESI Antal5:21:462:36:205:21:10
260K160BINDER LászlóÉleterõ KSE5:22:442:37:185:22:02
261K169ÁDÓK Róbert5:25:572:40:305:25:39
262K306CSERNENSZKY János5:33:142:47:475:32:28
263K32BAKSAY GergelySuperior MTB Team5:34:162:48:495:33:38
264K217HANKÓ Tamás5:43:462:58:195:42:59
265K28NÁNAI CsabaBringabanda SC5:49:013:03:355:48:18
266K128MRÁZIK András5:56:593:11:335:56:32
267K224HUGYECSEK Szilveszter6:12:123:26:456:11:27
268K221GAZDAG Péter6:40:483:55:226:40:11
DNFK359SZOBOTA László0:00:20-1 kör
DNFK115KISS László0:00:21-1 kör
DNFK274RÉVFALUSI BalázsWaberer's Trek Team0:00:23-1 kör
DNFK75KONCZ Róbert0:00:28-1 kör
DNFK367KECSKEMÉTI LászlóBosch0:00:30-1 kör
DNFK140PRIMÁSZ PéterMerida Maraton Team-CST0:00:33-1 kör
DNFK234FODOR LászlóNAGY SE0:00:40-1 kör
DNFK354NÉMETH Lõrinc0:00:47-1 kör
Közép táv Nõi Abszolút
1K303SCHMIDEL ReginaFocus Team Hungary3:22:410:00:003:22:36
2K85TANÁCS GabriellaTeam Heavy Pedál Szeged3:35:250:12:443:35:16
3K366HORVÁTH AdélMerida Maraton Team CST3:46:340:23:533:46:28
4K273KIRÁLY KatalinWaberer's Trek Team3:53:110:30:303:53:06
5K289LÁSZLÓ TamaraKSI.SE3:54:350:31:543:53:51
6K305PATAKY KittiSuperior MTB Team3:57:590:35:183:57:44
7K190KARÁCSONYI IldikóMerida Maraton Team-CST4:02:050:39:244:02:00
8K187CSOBAY NóraMerida Maraton Team-CST4:04:080:41:264:04:03
9K186PETROVITS-JUHÁSZ TímeaMerida Maraton Team-CST4:09:140:46:334:08:52
10K101MIKLÓS MáriaBike Zone Gödöllõ4:18:060:55:244:17:41
11K278MRÁZ KatalinSzáguldó Virágok SE4:19:220:56:404:19:00
12K71HORVÁTH ÁgnesMeditech Sport Club4:27:381:04:574:27:27
13K284TOADER Gabriela669 seiseinove team4:27:421:05:014:27:10
14K136SCHMIDTNÉ LAPOSA Viktória4:33:081:10:274:32:34
15K207NAGY NoémiSzingo-Fehérvár4:41:111:18:304:41:06
16K67BUVÁR EszterSuperior MTB Team4:41:431:19:024:41:12
17K98HUDÁK SzilviaMerkapt Maraton Team SE5:52:27-1 kör
DNFK371HAFFNER KataVKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team0:00:06-1 kör
DNFK357BICSKEI Anna0:00:33-1 kör
Ebike Férfi Abszolút
1EB6GÁBOR Grillmayer2:49:200:00:002:48:34
2EB2HEUSCHMIDT Attila3:13:110:23:503:11:44
3EB4DIENES István3:36:280:47:073:35:50
4EB5HARSÁNYI Gergely3:56:401:07:193:56:07
Rövid táv Férfi Abszolút
1R105HUGAUF MarcellFillari Team Budaörs1:17:000:00:001:16:50
2R247PRÁJCZER PéterKTM Teszt Team1:18:130:01:121:18:05
3R38FÉSÜS LászlóMeditech Sport Club1:18:130:01:121:18:08
4R324RÓZSAVÖLGYI PéterFRO Racing1:18:170:01:171:18:11
5R163HORVÁTH GergõSeven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa1:18:550:01:551:18:46
6R162IZSÓ NorbertAKSE1:19:450:02:451:19:40
7R371MINÁROVICS KrisztiánWaberer's Trek Team1:19:460:02:451:19:31
8R435KÕSZEGI KrisztiánWaberer's Trek Team1:19:460:02:451:19:38
9R525SZEGEDI GáborTelekom SC1:19:480:02:481:19:39
10R106KROMPÁCZKI PéterKTM Teszt Team1:20:250:03:251:20:16
11R283SZABÓ RolandTatanka Racing Team1:20:270:03:271:20:20
12R176RIEGEL DánielSuperior MTB Team1:21:020:04:021:20:32
13R47MOLNÁR-FARKAS Gergõ1:21:030:04:021:20:52
14R144MARLOK Szabolcs1:21:510:04:511:21:45
15R130BÁLINT JózsefSalgótarjáni HKE1:21:520:04:521:21:15
16R372VÁRHIDI Zoltán GáborMerida Maraton Team-CST1:22:010:05:001:21:54
17R182VÁRNAI JenõK4bike1:22:420:05:411:22:34
18R72DARÁNYI MátéPéceli TE Cseuz Ördögei1:22:420:05:421:22:22
19R389GERGÁCZ PéterKTM TESZT TEAM1:22:570:05:561:22:47
20R192GORTVA LászlóVialand Racing Team1:23:410:06:401:23:21
21R381PAÁR VilmosROAD KSE1:23:410:06:401:23:35
22R22HORVÁTH MiklósChili Sport1:23:500:06:491:23:36
23R169KÁMÁN KrisztiánROPRINT Racing Team1:23:560:06:551:23:45
24R215MÉHÉSZ TamásMerida Maraton Team-CST1:23:570:06:571:23:51
25R158SZENTE András1:24:200:07:191:24:09
26R418FARKAS BalázsÓzdi KE1:24:520:07:511:24:34
27R373KOSÁNYI Péter GáborFocus Team Hungary1:24:560:07:551:24:24
28R384BÖJTE Csongor1:24:580:07:581:24:41
29R69PINTÉR PatrikTatanka Racing Team1:24:590:07:591:24:52
30R264FILÓ AndrásMesterbike 575 Team1:25:050:08:041:24:56
31R319HÁDEN TamásFemat-ZKSE1:25:080:08:081:25:04
32R124VARGA MarcellTamási MTB SC1:25:230:08:221:25:11
33R12DEMETER ZoltánSuperior MTB Team1:25:540:08:541:25:42
34R35BOROS Gyula1:25:560:08:561:25:43
35R414TÓTH DávidWaberer's Trek Team1:26:140:09:141:25:50
36R164LASSÚ BenceSuperior MTB Team1:26:140:09:141:26:03
37R216TAKÁCS ZoltánMerida Maraton Team-CST1:26:190:09:181:26:14
38R3ÓDOR JánosKiválók Kerékpáros Sportegyesület1:26:260:09:261:26:20
39R312VÁMOS László1:26:320:09:311:26:23
40R114MAJOROS CsabaSuperior MTB Team1:26:320:09:311:26:21
41R123SZEDELI KrisztiánTamási MTB SC1:26:320:09:321:26:27
42R99KOLLÁR Dani1:26:420:09:421:26:23
43R170BODÓCS MihályCrosskovácsi SE1:26:460:09:451:26:37
44R29OSTERLING ÁdámMASH Racing Team1:26:490:09:491:26:34
45R220ANDRUSCH IstvánPCCC1:27:020:10:021:26:50
46R153PÁSZTOR LászlóWaberer's Trek Team1:27:080:10:071:26:59
47R298NAGY SzilárdBakony Racing Team KSE1:27:220:10:211:27:17
48R403TÁKY Péter1:27:240:10:231:26:57
49R398FEKETE István1:27:240:10:241:26:48
50R66MARÓTI Dávid1:27:450:10:441:27:37
51R119LÁNG Szabolcs1:27:460:10:451:27:34
52R348TÓTH KrisztiánMASH Racing Team1:28:220:11:221:28:07
53R5KOVÁCS Zoltán1:28:430:11:431:28:28
54R92JUHÁSZ JózsefBIKE ZONE Gödöllõ1:28:440:11:431:28:28
55R199NERUDA Nándorevopro1:28:470:11:471:28:33
56R419DR ERÕS Károly1:28:470:11:471:28:40
57R93KANYÁRI ZsomborViniBike.hu1:29:200:12:191:28:54
58R97HORVÁTH Zoltán1:29:230:12:231:28:57
59R67MARÓTI JánosTatanka Racing Team1:30:080:13:071:30:00
60R101RAKOVICS MártonVuelta Sportegyesület1:30:150:13:151:29:53
61R380GALAJDA PéterBike4life1:30:300:13:301:30:15
62R83RÁCZ ÁkosSólyom Team1:30:380:13:381:30:30
63R338BORSI TamásÓzdi KE1:30:520:13:521:30:33
64R349HORVÁTH GyõzõSuperior MTB Team1:31:030:14:021:30:39
65R171GERCSÉNYI AndrásMátra Biker SC1:31:080:14:071:30:53
66R117SZVERCSEK MárkSuperior MTB Team1:31:370:14:361:31:31
67R186KÖMÖZ RóbertROPRINT Racing Team1:31:450:14:441:31:34
68R166KIRÁLY LajosNAGY SE1:31:510:14:511:31:42
69R249FELDHOFFER BotondSuperior MTB Team1:31:520:14:521:31:34
70R44JUHÁSZ Ákos1:31:590:14:581:31:47
71R406FARKAS Dániel LeventeTelki Bike Team1:32:040:15:041:31:34
72R113DÓZSA Zétény GyörgySuperior MTB Team1:32:360:15:351:32:25
73R225VÖDRÖS GergelyMerida Maraton Team-CST1:32:370:15:361:32:23
74R6TÓTH TamásMátra Biker SC1:32:390:15:381:32:22
75R285BARDÓCZKI ValentinMátra Biker SC1:32:560:15:561:32:40
76R377GLÓZER Áron1:33:060:16:061:32:41
77R196SZARKA RegõÓzdi Kerékpáros Egyesület1:33:130:16:131:33:00
78R160BECSEI KornélSeven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa1:33:150:16:141:33:05
79R134NAGY PéterSalgótarjáni HKE1:33:200:16:191:32:57
80R136VARGA ZsoltSalgótarjáni HKE1:33:250:16:251:33:18
81R203MOLNOS Csaba1:33:390:16:391:33:15
82R115MIKUSKA TamásSuperior MTB Team1:33:420:16:421:32:52
83R218SZIKSZAI Zoltán1:33:430:16:431:33:23
84R57RADNAI Attila1:33:440:16:441:33:23
85R424BERECZK Roland1:33:480:16:481:33:15
86R30BÖSZÖRMÉNYI LászlóSólyom Team1:33:590:16:581:33:51
87R305LUDMERCZKI Tibor1:33:590:16:581:33:12
88R269ÖKRÖS József1:34:110:17:101:33:33
89R277TÓTH BálintSuperior MTB Team1:35:220:18:211:34:46
90R363ENGELBRECHT Zoltán1:35:300:18:301:34:43
91R177SIMON PéterSuperior MTB Team1:35:370:18:371:35:14
92R34KÁRMÁN JózsefWaberer's Trek Team1:35:400:18:401:35:27
93R195STEVÁNYIK BenedekViniBike.hu1:35:580:18:571:35:32
94R86SOLYMOSI Gábor1:35:580:18:581:35:29
95R287JAROS ZsoltMátra Biker SC1:35:580:18:581:35:28
96R175PÁSZTOR Károly1:36:120:19:121:36:02
97R19MAYER GáborBIKE ZONE Gödöllõ1:36:290:19:291:36:13
98R28MICZKÓ János1:36:450:19:441:35:56
99R150BERTA RajmundHUNting Dogs Cycling Team Pétervására1:36:460:19:461:36:32
100R48MÉSZÁROS Gábor1:37:240:20:241:36:56
101R378SZENTPÉTERI Balázs1:38:180:21:171:37:42
102R71BRACHNA GáborPéceli TE Cseuz Ördögei1:38:190:21:191:37:58
103R326SAJCZ GergõPéceli TE Cseuz Ördögei1:38:190:21:191:37:57
104R360BAKOS János1:38:260:21:261:37:58
105R214SZALONTAY AndrásMerida Maraton Team-CST1:38:300:21:301:38:21
106R191SAVANYU Roland1:38:380:21:381:38:19
107R110SÓS BendegúzSuperior MTB Team1:39:130:22:121:39:08
108R94RAJI Ferencteam3K1:39:460:22:451:39:20
109R379TAR Bálint Pál1:40:010:23:011:39:46
110R261WÁGNER JánosVitalitás SE1:40:050:23:051:39:41
111R399JUHÁSZ Imre MárkMerida Maraton Team-CST1:40:110:23:101:39:32
112R74RAFFAI Pál1:40:120:23:111:39:58
113R359KÁRPÁTI BálintKõbányai Torna Club1:40:180:23:171:40:05
114R143KÓKAI GáborGIANT Gyömrõ1:40:180:23:181:39:57
115R250FELDHOFFER BálintSuperior MTB Team1:40:250:23:241:40:07
116R149P. VARGA Zoltán1:40:320:23:311:39:36
117R154SÓNYÁK SzabolcsSuperior MTB Team1:40:330:23:321:40:19
118R350ZSIGRI SándorMASH Racing Team1:40:350:23:341:40:05
119R172HÉVIZI GergelyAlpinbike Team Endura Giant High51:40:360:23:361:40:11
120R56KÕSZEGI CsabaWaberer's Trek Team1:41:110:24:101:41:06
121R24VARGA Szabolcs1:41:110:24:111:40:24
122R45KONRÁD Attila1:41:170:24:171:40:38
123R133MELICHERCSIK JánosSalgótarjáni HKE1:41:230:24:231:41:12
124R299MARUSZKI Péter1:41:270:24:261:41:05
125R20CSIKÁSZ Gergely1:41:430:24:431:41:23
126R90CSERVÁK Zalán GáborKerékpár Klub Kazincbarcika1:41:450:24:441:41:32
127R327ADAMKÓ Gergely1:41:450:24:441:41:37
128R293SZÉCSI SándorEsztergomi Küllõszaggatók Kerékpár Egyesület1:42:240:25:231:41:45
129R339CSONKA DávidÓzdi KE1:42:370:25:361:41:44
130R59RÕTH András1:42:380:25:371:41:54
131R89SZAJLAI Gáspár PéterHUNting Dogs Cycling Team Pétervására1:43:050:26:051:42:50
132R252DR PAPP Attila Ákos1:43:050:26:051:42:21
133R279CSONTOS Balázs1:43:060:26:061:42:25
134R131HORVÁTH ÁdámSalgótarjáni HKE1:43:070:26:061:42:12
135R229KERSÁNSZKI Tamás1:43:140:26:141:42:48
136R53SZÉKELY Bertalan1:43:230:26:221:42:58
137R320KIMMEL János1:43:350:26:341:43:10
138R278KENESEI Benjámin1:43:380:26:371:42:44
139R329WÁGNER Dávid1:43:380:26:371:43:04
140R365DANDÉ József1:43:380:26:371:43:26
141R289BÁLINT IstvánEsztergomi Küllõszaggatók Kerékpár Egyesület1:43:380:26:381:43:21
142R54GIRITI Sándor1:43:390:26:391:43:27
143R237BUGYI Imre1:43:530:26:531:43:36
144R400PERGER AndrásSuperior MTB Team1:44:100:27:091:43:42
145R234STEFANUT-GYÕRFI DánielSuperior Team Sopron1:44:280:27:271:43:57
146R87KEREK RóbertSportstuff Racing1:44:350:27:351:44:09
147R268FARKAS Milán1:44:400:27:391:44:17
148R391TÓTH Sándor1:44:480:27:471:44:07
149R140BELME Lajos1:44:520:27:521:44:27
150R208KIRÁLY Ákos1:44:530:27:521:44:27
151R26HUGYECZ Attila1:44:540:27:531:44:34
152R256CSONKA IstvánSoproni Kerékpár Club1:44:540:27:541:44:09
153R390MARTON Dániel1:44:560:27:551:44:13
154R197UDVARIAS Attila1:45:020:28:021:44:34
155R41SZÍVÓS JánosJbike Team1:45:020:28:021:44:33
156R370POLYÁK Dániel1:45:030:28:031:44:39
157R255TRKALA Róber1:45:100:28:101:44:26
158R257HUNICS BalázsSuperior MTB Team1:45:310:28:301:45:01
159R295TÓTH Gergely1:45:360:28:351:45:15
160R332TÖVISSI Bence1:45:360:28:351:45:13
161R138HEGEDÜS Zsolt1:45:370:28:371:45:25
162R369LACZKÓ Krisztián1:45:380:28:371:45:15
163R141BÖSZÖRMÉNYI TamásSólyom Team1:45:460:28:451:45:38
164R146LAKATOS EdeSzilvásváradi Túrakerékpáros Klub1:45:510:28:501:45:34
165R43DUDÁS-SZABÓ Lajos1:45:550:28:541:45:43
166R300CSÓKA Richárd1:46:050:29:051:45:10
167R152LENDER GyörgyHegyiBringa SE1:46:100:29:101:45:34
168R297ERTINGER Imre Gábor1:46:140:29:131:45:02
169R21NEUFELD DávidPéceli TE Cseuz Ördögei1:46:160:29:161:45:49
170R397VITKAI Zoltán1:46:170:29:161:45:50
171R79RAKOVICS VilmosVuelta Sportegyesület1:46:170:29:161:45:55
172R303SIMON Róbert1:46:180:29:181:45:29
173R80CSONKA LajosSólyom Team1:46:190:29:181:45:57
174R14KIS Szabolcs1:46:230:29:221:46:04
175R314KAKUK Simon1:46:320:29:311:46:02
176R259KOCSIS Ladislav1:47:410:30:411:47:23
177R224WENCZ MiklósHegyiBringa SE1:47:540:30:531:47:17
178R111SÓS SándorSuperior MTB Team1:47:570:30:561:47:51
179R118TÓTH FerencSuperior MTB Team1:48:160:31:161:48:11
180R228PATYI Péter1:48:350:31:351:48:15
181R301GARAMSZEGI László1:48:380:31:381:47:40
182R4KOCSI Sándor TREK Nagykáta SE1:48:400:31:401:48:28
183R179SÁTORI Szabolcs BenceCrosskovácsi Bikeschool1:49:030:32:021:48:11
184R382MOLNÁR Csaba1:49:210:32:201:48:16
185R308KOLLÁR László1:49:340:32:341:49:19
186R241BELICZAY György1:49:480:32:481:49:05
187R307GYÛRÛ Tamás1:50:130:33:131:49:50
188R23NAGY TamásEGER MTB1:50:270:33:261:50:03
189R420MOLNÁR Dávid1:50:280:33:281:49:41
190R51VÉGH Tibor1:50:340:33:341:50:24
191R248SIPOS Dávid1:51:040:34:041:50:09
192R75RAFFAI Zsolt1:51:170:34:161:50:59
193R263KISS Péter1:51:180:34:171:50:29
194R108SIMON ZsoltJbike Team1:51:330:34:321:50:37
195R49SÁNDOR Zoltán1:51:380:34:371:51:24
196R8HALÁSZ LászlóJbike Team1:51:390:34:391:51:10
197R157JANÓ ÁdámTatanka Racing Team1:51:510:34:501:51:42
198R233HÁZY Attila1:51:550:34:551:51:32
199R337TORMA Gábor1:52:030:35:021:51:01
200R207JAKAB JózsefSalgótarjáni HKE1:52:040:35:041:51:48
201R42CZAKÓ PéterJbike Team1:52:070:35:061:51:38
202R271TÓTH AndrásMerida Maraton Team-CST1:52:110:35:111:51:38
203R246RÁCZ Balázs MarcellMerida Maraton Team-CST1:52:330:35:331:51:40
204R318BONDÁR László1:52:340:35:341:51:56
205R425TÓTH IstvánSILVER KAJAK1:53:220:36:221:53:06
206R100PRIBULA AdriánMASH Racing Team1:53:280:36:271:53:08
207R200FOGARASI LászlóBike4life1:53:280:36:271:53:03
208R9CZAKÓ Csaba1:53:300:36:291:53:08
209R183ZSUTAI Máté1:53:400:36:391:53:19
210R204PETHÔ JózsefBike4life1:53:480:36:471:53:23
211R258JUDÁK János1:53:480:36:471:53:24
212R385TATÁR AntalSuperior MTB Team1:53:510:36:501:53:19
213R227LAPOSA TiborPannonhalma Stelvio Project1:54:050:37:041:53:31
214R342KOVÁCS Máté AntalSportstuff Racing1:54:060:37:061:53:25
215R311VÁRADI AndrásMLINKÓSOK1:54:130:37:121:53:46
216R226BÁLINT ZsoltMiGreen Team Visegrád1:54:130:37:131:53:28
217R272HRUBOS Márton1:54:240:37:241:53:37
218R202JAKAB péter1:54:300:37:291:53:29
219R64PALÁSTI Zsolt1:54:320:37:311:54:01
220R178SÁTORI Szabolcs1:54:430:37:431:53:51
221R253DOMONKOS Dániel1:54:490:37:491:54:07
222R388GERGÕ Zoltán1:55:080:38:081:54:46
223R50TÓTH-PÁL János1:55:380:38:381:55:02
224R221BRANDHUBER AttilaPCCC1:55:510:38:501:55:31
225R330KECSKEMÉTI Jácint1:56:010:39:011:54:54
226R16SZEKÉR István1:56:100:39:091:55:13
227R10CSORBA János1:56:100:39:091:55:14
228R142BARKÓCZI Balázs1:56:130:39:131:55:17
229R376TÓTH András Szilveszter1:56:170:39:171:55:13
230R396KOCZKA László1:56:230:39:231:55:37
231R302MARLOK Róbert1:56:290:39:281:55:58
232R98KELEMEN KrisztiánMASH Racing Team1:56:320:39:311:56:13
233R304MILONEÁN Attila1:56:350:39:341:55:49
234R356MIHÁLFFY Attila1:56:360:39:361:56:25
235R212SÁRI Tamás1:56:400:39:391:56:25
236R104HORVÁTH ÁkosVegan Energy Food Team1:56:410:39:411:55:36
237R25BREZINA Albert1:57:000:39:591:56:41
238R121MÁTHÉ GáborTamási MTB SC1:57:390:40:391:56:45
239R7SEBÕK GáborNAGY SE1:57:400:40:401:57:14
240R412FARKAS Miklós1:57:570:40:571:56:45
241R102FLAMICH Dávid1:58:080:41:081:57:06
242R103FLAMICH Gábor1:58:090:41:091:57:06
243R148FEHÉR Viktor1:58:110:41:101:57:38
244R423FAZEKAS Jácint1:58:200:41:201:58:00
245R430BÁNRÉVI Zsolt1:58:340:41:341:57:26
246R286JAROS PéterMátra Biker SC1:58:530:41:521:58:21
247R267CSUTÁR Dávid1:58:530:41:521:58:06
248R161ZENTAI László1:58:540:41:531:58:35
249R266RUDAS Bálint1:58:560:41:551:57:46
250R328SIMON Péter1:59:000:42:001:58:32
251R323HAZAI TiborEsztergomi Küllõszaggatók Kerékpár Egyesület1:59:080:42:071:57:55
252R347GÁSPÁR András1:59:130:42:131:58:22
253R78HORVÁTH Zsolt1:59:460:42:451:59:15
254R211TOMASOVSZKI TamásNYKSE2:00:360:43:361:59:35
255R116SALGÓVÁRI IstvánSuperior MTB Team2:00:420:43:411:59:24
256R313KOVÁCS Dominik2:01:310:44:312:01:20
257R386HACKER Zoltán2:02:430:45:422:01:36
258R421BÉCSI Péter2:02:430:45:422:01:29
259R168DÖMÖK Nándor2:03:520:46:512:02:45
260R415BERTALAN Márt2:04:280:47:272:03:59
261R306POCZIK Viktor2:04:340:47:342:03:55
262R235TÓTPÁL Zsolt2:04:440:47:442:03:33
263R353ERDÉLYI Gábor2:04:530:47:532:03:46
264R334GILLICH István2:04:580:47:582:03:45
265R82MATUS Tamás2:05:170:48:162:04:43
266R367TAKS Sándor2:05:170:48:162:04:45
267R394RIGÓ Gergõ KrisztiánEsztergomi Küllõszaggatók Kerékpár Egyesület2:05:190:48:182:04:56
268R265DEMÉNY Endre2:05:280:48:282:04:41
269R395KEPPLER Miklós2:06:010:49:012:05:40
270R156BOGÁDI György2:06:500:49:492:06:09
271R422MAKK László2:07:100:50:102:06:11
272R426KALCSÓ Tamás2:07:110:50:112:06:43
273R189URBÁN Tamás2:07:460:50:462:07:07
274R309HORVÁTH JózsefSuperior MTB Team2:08:270:51:262:08:21
275R125TATAI BálintEvolúció Kisbér2:09:090:52:092:08:08
276R436PÉTER Zsolt2:09:320:52:312:08:14
277R416SZRENKÓ Zoltán2:09:380:52:372:08:42
278R96TENTA Tamás2:09:460:52:452:08:42
279R194KUPÁN Kornél2:10:430:53:422:09:50
280R383MOLNÁR Marcell2:10:520:53:512:09:48
281R364LELKES Márk2:11:350:54:342:10:22
282R351BÓDI Attila2:11:410:54:402:10:55
283R432TAKAC Miroslav2:11:430:54:432:11:20
284R292BÉLAI GáborEsztergomi Küllõszaggatók Kerékpár Egyesület2:11:450:54:452:11:28
285R368SZABÓ Péter2:11:490:54:482:10:52
286R245KÓKÁNY Pál2:12:170:55:162:11:47
287R40MOLNÁR LászlóTSSE2:12:530:55:522:11:59
288R408ALMÁSI Attila2:12:560:55:562:12:23
289R180VARGA József2:14:400:57:392:13:33
290R431TÓTH Sándor2:15:200:58:192:14:04
291R217SZABÓ Róbert2:16:370:59:362:15:40
292R315TARI László2:17:271:00:272:16:30
293R188MARÓTI Bence2:17:291:00:282:16:25
294R137ERDÕS Attila2:17:521:00:512:16:50
295R122MÉSZÁROS MilánTamási MTB SC2:18:261:01:262:17:33
296R251TAMÁS JánosEvolúció Kisbér2:19:491:02:482:18:46
297R404MÉSZÁROS TamásSuperior MTB Team2:20:371:03:372:19:45
298R331TÓTH László2:21:341:04:342:20:40
299R387POZSGAI József2:21:441:04:442:21:07
300R284ILLÉS Ferenc2:21:541:04:532:21:27
301R409LIZIK László2:22:341:05:342:21:21
302R206CSENDES TamásNYKSE2:24:171:07:172:23:15
303R280KÓKAI BélaJbike Team2:24:171:07:172:23:35
304R361PAP GyulaÓzdi KE2:24:291:07:282:23:59
305R341BAJUSZ József2:24:401:07:392:24:04
306R205SZOLLÁR JózsefNYKSE2:25:021:08:022:24:01
307R193KOVÁCS Tamás2:25:241:08:242:24:21
308R393DOMANICS Zoltán2:27:381:10:372:26:37
309R325VARGYAI József2:27:491:10:492:26:35
310R145TORHÁNY Erik2:30:021:13:022:28:46
311R343ANNUS Szilárd2:30:031:13:032:29:09
312R37UTASSY SándorHUNting Dogs Cycling Team Pétervására2:30:411:13:412:30:16
313R52BORDÁS Sándor2:35:171:18:172:34:45
314R296KOLLÁR József2:37:011:20:002:36:21
315R346CZIBERE Károly2:38:571:21:562:37:51
316R127SZALAI Ádám2:39:181:22:182:38:28
317R254SZÁGOS Dániel2:40:061:23:062:39:17
318R198BODONYI Péter2:40:241:23:242:39:27
319R336SZABÓ Péter2:41:121:24:112:40:01
320R290VICZE BálintEsztergomi Küllõszaggatók Kerékpár Egyesület2:41:331:24:322:40:57
321R223GRÓF Attila2:46:161:29:152:45:33
322R429TÓTH Márk2:48:521:31:522:47:42
323R63HORVÁTH Ferenc2:56:191:39:182:55:04
324R375PAPP Róbert2:58:161:41:162:57:25
325R17BORBÉLY Zsolt3:01:181:44:173:00:16
326R335RÉVÉSZ Balázs3:07:501:50:493:06:39
327R411MODRÓCZKY László3:16:411:59:413:16:08
328R407KUTI Csaba3:18:262:01:253:17:09
329R128ELMI Márk4:04:292:47:284:03:14
330R68ELMI Dávid4:04:292:47:294:03:13
331R428RÁTKAY Kristóf4:22:123:05:124:21:03
DNFR433HORVÁTH Zoltán2:06:380:49:382:05:54
DNFR232HORVÁTH Balázs Máté0:00:20-1 kör
DNFR294BÓCZ Bendegúz0:00:34-1 kör
DNFR352TÓVAJ DánielSportstuff Racing0:00:41-1 kör
DNFR209PÁSZTOR Norbert0:00:46-1 kör
DNFR401TÓTH Csaba Tamás0:00:59-1 kör
Rövid táv Nõi Abszolút
1R95KUBIK CsengeSuperior MTB Team1:32:250:00:001:32:18
2R129BALI SáraSalgótarjáni HKE1:34:580:02:321:34:27
3R317IMRE ZsófiaPCCC1:35:580:03:321:35:51
4R15KÕSZEGI KornéliaWaberer's Trek Team1:36:510:04:251:36:41
5R242MÉSZÁROS Alexandra1:40:210:07:551:39:43
6R91HEGEDÛS BeátaWaberer's Trek Team1:40:470:08:211:40:24
7R132KOTROCZÓ DorkaSalgótarjáni HKE1:43:040:10:391:42:48
8R190LAKATOS Susann1:43:190:10:531:43:04
9R31CSONKA-TÓVÁRI ZsuzsannaSólyom Team1:43:280:11:031:43:08
10R33GÁL Erika1:45:220:12:561:45:08
11R73GOLDOVÁNYI KrisztinaPéceli TE Cseuz Ördögei1:48:330:16:071:48:12
12R262FERENCZ AnnaBringabanda SC1:50:570:18:311:50:43
13R357MIHÁLFFY KrisztinaWaberer's Trek Team1:51:280:19:031:51:18
14R322DR. TAKÁCS EszterPéceli TE Cseuz Ördögei1:52:470:20:211:52:25
15R165SZIGETI Lilla1:54:200:21:541:53:53
16R46KOVÁCS AnikóBike Zone Gödöllõ1:55:280:23:021:54:53
17R11TÓTH MónikaEGER MTB1:56:320:24:061:56:17
18R344LÁSZLÓ Brigitta1:58:200:25:541:57:43
19R281KÖDMÖN Dorottya2:03:240:30:582:03:10
20R2SZÛCSNÉ EKE Enikõ2:05:340:33:082:05:15
21R288FODOR-FEJES Adrian AdélMLINKÓSOK2:07:010:34:352:06:34
22R244BOBULA Dalma2:08:330:36:072:07:38
23R151GELLE OlíviaBrigetio KSE2:10:520:38:262:10:27
24R236WAGNER Viktória2:11:140:38:482:10:14
25R260NAGY Ágnes2:11:480:39:222:10:41
26R147HALÁSZ Angéla2:14:570:42:312:14:22
27R410BARANYA Rebeka2:15:320:43:072:15:25
28R340DÚL BernadettÓzdi KE2:16:030:43:372:15:19
29R413VÕCSEI Katallin2:18:010:45:352:17:25
30R405SZABÓ IldikóSuperior MTB Team2:19:500:47:242:18:58
31R345MÁRKUS Melinda2:21:440:49:182:21:07
32R27KALLA BrigittaJbike Team2:22:420:50:162:22:12
33R112BERECZ EnikõSuperior MTB Team2:23:390:51:132:22:34
34R291PONGRÁCZNÉ OLÁH JuditEsztergomi Küllõszaggatók Kerékpár Egyesület2:25:510:53:252:25:13
35R354RÓZSAVÖLGYI Éva2:29:020:56:362:28:32
36R333KALOCSAI Adrienn2:29:490:57:232:28:37
37R84DR. BUVÁRNÉ FÁRI Andrea2:31:090:58:432:30:53
38R310KARCSAI IMRÉNÉ AnnaMLINKÓSOK2:37:491:05:232:37:20
39R358PROMMER Anett2:38:231:05:572:37:16
40R81HEVESI Kata2:40:241:07:582:39:38
41R276MÁRKUS Fanni2:49:481:17:222:49:00
42R62HORVÁTH Zita2:54:251:21:592:53:10
43R273ÉRETH Eszter3:15:241:42:583:14:12
44R316BERÉNYI Klaudia3:27:161:54:503:26:04
45R427KOVÁCS Zita Lilla4:22:122:49:464:21:04
Mini táv Férfi Abszolút
1M48PAKOT András GusztávKõbányai Torna Club0:36:250:00:000:35:54
2M20VAS BarnabásMerida Maraton Team CST0:36:270:00:020:35:57
3M45BÚS MiklósC.E.S.0:37:500:01:250:37:13
4M28TÓTH Márk MartinCrosskovácsi Bikeschool0:38:250:02:000:37:53
5M52FEROV Barnabás0:39:230:02:580:38:46
6M21SZABO Gabor0:39:350:03:100:39:01
7M36PÉTER NándorSalgótarjáni HKE0:41:250:05:000:41:12
8M60OLCSVÁRI BotondROAD KSE0:41:270:05:020:40:43
9M39POLONKAI LászlóHOTE SE0:41:330:05:070:41:00
10M32SIKE Roland AndrásBike Zone Gödöllõ0:41:340:05:090:41:03
11M25KATÓ LászlóSalgótarjáni HKE0:42:210:05:550:41:30
12M64VARGA MárkBVSC-Zugló0:42:210:05:560:41:36
13M58HALÁSZ Károly0:42:210:05:560:41:43
14M11FODOR SándorMLINKÓSOK0:42:280:06:030:41:48
15M13IZSÓ DánielAKSE0:42:320:06:070:41:59
16M6BAKSAY DánielSuperior MTB Team0:43:020:06:370:42:21
17M43SIMON Bence0:43:060:06:410:42:25
18M69GÁBOR MilánSuperior MTB Team0:44:010:07:360:43:25
19M15GUDELLA ÁdámBike Zone Gödöllõ0:44:190:07:540:43:47
20M4KOVÁCS Dani0:44:460:08:210:44:04
21M38KALMÁR Csaba0:44:530:08:280:44:19
22M71GÁBOR Bence0:45:400:09:150:45:03
23M57TATÁR MártonSuperior MTB Team0:45:460:09:210:45:05
24M59OLCSVÁRI SzilárdROAD KSE0:46:180:09:520:45:34
25M62KIS István0:46:190:09:540:45:37
26M40ÁDÁM Szalkai0:46:400:10:150:45:54
27M14PALLOS ZoltánFreeriderz SC0:46:490:10:240:46:17
28M34MIKÓ ZsoltSuperior MTB Team0:47:330:11:070:46:57
29M9ANGELI Ervin0:48:090:11:440:47:52
30M16KOVÁCS ZsoltPéceli TE Cseuz Ördögei0:48:160:11:510:47:35
31M10SZVERCSEK Zsolt0:48:500:12:240:48:11
32M7LENGYEL ÁbelSuperior MTB Team0:50:120:13:460:49:08
33M19TAMÁS BenceFreeriderz SC0:52:260:16:010:51:48
34M23KOVÁCS GergelyNMI Team0:54:160:17:500:53:34
35M24KOVÁCS Koppány0:54:160:17:510:53:35
36M31SZEIBERT György0:54:530:18:280:54:03
37M67SZELES István0:56:000:19:340:55:03
38M61HAZAI BenjáminEsztergomi Küllõszaggatók Kerékpár Egyesület0:56:100:19:450:55:26
39M37MILONEÁN Jonatán0:56:240:19:590:55:35
40M22VADÁNYI Marcell0:57:140:20:480:56:30
41M12DÓZSA Imre0:57:140:20:490:56:28
42M35TÕZSÉR Máté Mihály0:59:250:22:590:58:44
43M70BUS László1:01:100:24:451:00:10
Mini táv Nõi Abszolút
1M33SZLOVENCSÁK PankaMátra Biker SC0:44:440:00:000:44:06
2M8BALI EmeseSalgótarjáni HKE0:44:490:00:050:44:12
3M44BITTMANN PannaKTM TESZT TEAM0:46:410:01:570:46:04
4M50BÁLINT BlankaMiGreen Team Visegrád0:48:220:03:380:47:36
5M42BUVAR Csenge0:49:310:04:470:48:52
6M53KISS LucaVegan Energy Food Team0:50:120:05:270:49:21
7M66BAKONYI GyörgyiVegan Energy Food Team0:50:120:05:280:49:21
8M55SOMOGYI Laura0:53:040:08:190:52:13
9M30SZEIBERT Dorottya0:54:530:10:090:54:03
10M41BUVÁR Emese0:54:550:10:110:54:15
11M46ALMÁSI Anita0:58:180:13:340:57:29
12M56SOMOGYI Lilla1:07:300:22:451:06:38
13M80PAP Gréta1:18:540:34:101:17:55
14M54KISS Réka1:19:430:34:581:18:50
15M51REISTETTER Zsanett1:19:440:35:001:18:55
16M78ALFÖLDI AnnaVegan Energy Food Team1:28:450:44:011:27:53
0